• Zapięcie magnetyczne metalowe w kolorze srebrny nikiel wykorzystywane w torebkach, torbach i nie tylko. To zapięcie z metalu magnetycznego składa się z 4 części tworzących całość - 2 podkładki i 2 zapięcia. Średnica zapięcia wynosi 18mm. Cena za 1 sztukę (4 części).

  0 Recenzje
  1,60 zł
  dostępność: W magazynie
 • Zapięcie magnetyczne metalowe w kolorze złotym wykorzystywane w torebkach, torbach i nie tylko. To zapięcie z metalu magnetycznego składa się z 4 części tworzących całość - 2 podkładki i 2 zapięcia. Średnica zapięcia wynosi 18mm. Cena za 1 sztukę (4 części).

  0 Recenzje
  1,60 zł
  dostępność: W magazynie
 • Regulator metalowy w kolorze nikiel-srebrny. Zapewnia regulacje paska w plecakach, bądź torebkach. Regulator posiada otwór o szerokości 3,5cm do wsunięcia taśmy.  Rozmiar regulatora: 1,3 x 3cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  0,70 zł
  dostępność: W magazynie
 • Regulator metalowy w kolorze nikiel-srebrny. Zapewnia regulacje paska w plecakach, bądź torebkach. Regulator posiada otwór o szerokości 3,5cm do wsunięcia taśmy.  Rozmiar regulatora: 1,5 x 3,5cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  0,80 zł
  dostępność: W magazynie
 • Regulator metalowy w kolorze nikiel-srebrny. Zapewnia regulacje paska w plecakach, bądź torebkach. Regulator posiada otwór o szerokości 3,5cm do wsunięcia taśmy.  Rozmiar regulatora: 1,7 x 3,9cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  0,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Klamra metalowa do ogrodniczek z otworem na wsunięcie materiału o szerokości 3,5cm. Zapięcie to jest wykorzystywane z szelkami oraz do ogrodniczek. Rozmiar zapięcia: 4,5 x 3,8cm Cena za sztukę.

  0 Recenzje
  2,70 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 3 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 1,5cm Rozmiar: 2 x 1,3cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  0,60 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 3 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 2cm Rozmiar: 2,5 x 1,7cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  0,80 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 3 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 2,5cm Rozmiar: 3 x 2cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,10 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 4 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 3cm Rozmiar: 3,7 x 2,3cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,25 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 3 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 3,5cm Rozmiar: 4 x 2,6cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,30 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 2 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 4cm Rozmiar: 4,6 x 2,8cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,35 zł
  dostępność: W magazynie