• Igły maszynowe Klasse do stretchu mix w różnych rozmiarach w zestawie. To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zastosowanie znajdują w szyciu na maszynie dzianin elastycznych, rozciągających się ze stretchem, a także nici poliestrowych. Rozmiary w zestawie (5 igieł): 3x75 i 2x90 Kolba K2...

  0 Recenzje
  7,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse do stretchu w rozmiarze 90. To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zastosowanie znajdują w szyciu na maszynie dzianin elastycznych, rozciągających się ze stretchem, a także nici poliestrowych. Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x90 Kolba K2 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  7,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse do stretchu w rozmiarze 75. To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zastosowanie znajdują w szyciu na maszynie dzianin elastycznych, rozciągających się ze stretchem, a także nici poliestrowych. Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x75 Kolba K2 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  7,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse do jeansu w rozmiarze 110. To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Igły do maszyny Jeans są zalecane w pracy z tkaninami ciężkimi, jeansem i gęsto tkanymi materiałami. Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x110 Kolba K3 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  6,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse do jeansu w rozmiarze 100. To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Igły do maszyny Jeans są zalecane w pracy z tkaninami ciężkimi, jeansem i gęsto tkanymi materiałami. Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x100 Kolba K3 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  6,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse do jeansu w rozmiarze 90. To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Igły do maszyny Jeans są zalecane w pracy z tkaninami ciężkimi, jeansem i gęsto tkanymi materiałami. Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x90 Kolba K3 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  6,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse do nici metalizowanych w rozmiarze 80. To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Klasse metallic są specjalnie wyprodukowane do pracy z nićmi metalizowanymi na maszynie. Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x80 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  7,50 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse uniwersalne mix extra w zestawie (10 igieł).  To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stosować można je z większością tkanin (naturalne, syntetyczne lub sztuczne). Do jeansu oraz stretchu Rozmiary: 1x90 i 1x100 do jeansu; 1x70, 2x80 i 2x90 uniwersalne; 2x75 i 1x90...

  0 Recenzje
  14,50 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse wyspecjalizowane do dzianiny w rozmiarze 80. To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Igły do dzianin stosuje się przy materiałach takich jak: dzianina z bawełny (gęsty splot), poliestrowe nici czy polar Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x80 Kolba K1 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  6,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse uniwersalne w rozmiarze 110.  To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stosować można Igły Klasse z większością rodzajów tkanin (naturalne, syntetyczne lub sztuczne). Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x110 Kolba K0 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  5,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse uniwersalne w rozmiarze 90.  To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stosować można Igły Klasse z większością rodzajów tkanin (naturalne, syntetyczne lub sztuczne). Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x90 Kolba K0 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  5,90 zł
  dostępność: W magazynie
 • Igły maszynowe Klasse uniwersalne w rozmiarze 80.  To dobrej jakości igły przeznaczone do szycia na maszynie. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stosować można Igły Klasse z większością rodzajów tkanin (naturalne, syntetyczne lub sztuczne). Rozmiary w zestawie (5 igieł): 5x8 Kolba K0 Cena za opakowanie.

  0 Recenzje
  5,90 zł
  dostępność: W magazynie