• Półkółko metalowe w 3 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 1,5cm Rozmiar: 2 x 1,3cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  0,60 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 3 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 2cm Rozmiar: 2,5 x 1,7cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  0,80 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 3 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 2,5cm Rozmiar: 3 x 2cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,10 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 4 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 3cm Rozmiar: 3,7 x 2,3cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,25 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 3 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 3,5cm Rozmiar: 4 x 2,6cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,30 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w 2 kolorach do wyboru. Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 4cm Rozmiar: 4,6 x 2,8cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,35 zł
  dostępność: W magazynie
 • Półkółko metalowe w kolorze srebrny nikiel . Półkółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii, przy wyrobie torebek czy w sztucę scrapbooking. Wykorzystuje się je także w produktach dla zwierząt. Łączenie nie jest spawane. Szerokość otworu do przewlekania: 5cm Rozmiar: 5,8 x 3,5cm Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,50 zł
  dostępność: W magazynie
 • Kółko metalowe o średnicy 1,5cm w kolorze srebrny nikiel. Kółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii czy w sztucę scrapbooking. Wykonane są ze stali nierdzewnej.  Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  0,80 zł
  dostępność: W magazynie
 • Kółko metalowe o średnicy 2,5cm w kolorze srebrny nikiel. Kółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii czy w sztucę scrapbooking. Wykonane są ze stali nierdzewnej.  Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,10 zł
  dostępność: W magazynie
 • Kółko metalowe o średnicy 3cm w kolorze srebrny nikiel. Kółko można zastosować w odzieży, do przewlekania pasków, w biżuterii czy w sztucę scrapbooking. Wykonane są ze stali nierdzewnej.  Cena za 1 sztukę.

  0 Recenzje
  1,25 zł
  dostępność: W magazynie