Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia składane w naszym sklepie internetowym były w pełni bezpieczne. Państwa dane udostępniane w celu realizacji zamówienia zabezpieczamy protokołami szyfrującymi SSL, które są powszechnie stosowane w celu zachowania poufności połączeń przez banki, portale finansowe, instytucje administracji publicznej i państwowej, a więc wszędzie tam, gdzie należy stosować najwyższy standard bezpieczeństwa połączeń.

Super Fast SSL

Autentyczność poufności przeprowadzanych transakcji potwierdza certyfikat wydany RapidSSL, które gwarantuje zachowanie światowych norm bezpieczeństwa on-line

Certyfikat ten poświadcza, że jesteśmy solidnym partnerem dla naszych Klientów oraz potwierdza naszą tożsamość w Internecie.

W trakcie wypełniania przez Państwa formularza w naszym sklepie internetowym w stopce okna Państwa przeglądarki zamieszczona jest mała kłódka informująca, że wszystkie dane wysyłane z Państwa komputera są przekazywane w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu. Szczegóły dotyczące certyfikatu i rodzaju połączenia można poznać klikając na ikonę kłódki.

Możliwe opcje płatności w naszym sklepie:

1. Przelewy online oraz płatność BLIKiem

Dążąc do zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości usług, zdecydowaliśmy się na podjęcie wyłącznej współpracy z Tpay - internetowym systemem pośredniczącym w przekazywaniu płatności należącej do spółki Krajowy Integrator Płatności S.A. 

Serwis ten oferuje dużą liczbę dostępnych kanałów płatności – szybkie przelewy online z kilkunastu największych polskich banków oraz bezpieczne płatności kartami kredytowymi. Profesjonalne zaplecze techniczne oraz prawne Tpay tworzą bezkonkurencyjny system do obsługi płatności internetowych.

Warto mieć na uwadze, że jeśli zdecydują się Państwo opłacić koszt zamawianych produktów przez płatności online oferowane w ramach naszego sklepu przez Tpay, to płatność zostanie zarejestrowana w na koncie sklepu w możliwie najkrótszym czasie i dzięki temu będziemy mogli wysłać Państwu towar bez zbędnej zwłoki.

Jeśli wybierzecie Państwo płatność przelewem online, to po kliknięciu przycisku "Kontynuuj płatność" zostaną Państwo w bezpiecznym połączeniu przekierowani na stronę Tpay, gdzie po wyborze odpowiedniej ikony banku i zalogowaniu na swoim koncie bankowym będziecie Państwo mogli zatwierdzić przelew bez dodatkowego wpisywania danych.

Zastosowany w naszym Sklepie proces autoryzacji stanowi światowy standard płatności i gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Z usług płatności Tpay korzystają obecnie najwięksi potentaci na rynku sprzedaży towarów online (np. InPost, Reserved).

2. Przelewy tradycyjne na konto

Przelew tradycyjny na konto .........:

nr konta: ....................................

Dane do przelewu:

PASMANTERIA PASJA SŁAWOMIR DYLICKI

Nr konta bankowego: 27 1090 1098 0000 0000 0902 6297

Santander Consumer Bank SA

81-879 Sopot
Al.Niepodległości 606/610

3. Za pobraniem

Jeśli złożycie Państwo zamówienie wybierając właśnie tę formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Państwa przesyłkę.

Kurier który dostarczy przesyłkę, pobierze od Państwa zapłatę za całe zamówienie łącznie z kosztami transportu i przekaże tą płatność nam.

W razie jakichkolwiek pytań, bardzo prosimy o kontakt.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Pasmanteria Pasja