Prowadzisz sklep lub pasmanterie?

Potrzebujesz materiałów na swoje wyroby?

   Pasmanteria PASJA to firma zajmująca się sprzedażą artykułów pasmanteryjnych i dodatków krawieckich. Opieramy swoją działalność nie tylko na sprzedaży stacjonarnej
w hurtowni i naszych sklepach, lecz także dostarczamy towar na terenie całego kraju. Od 2009 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Mez (Coats) na północy Polski. Mez to takie marki jak Anchor, Milward, DrimaDuet, Royal Paris, Red Heart czy Schachenmayr. Bazujemy również na produktach naszych polskich producentów nici, kordonków, gum i wielu innych. Oczywiście nasza hurtownia obfituje w dużo większą liczbę marek, tak, aby dla Was nie zabrakło żadnego produktu! 

   Od wielu lat mamy swoich stałych klientów. Zaopatrujemy sklepy pasmanteryjne, przemysłowe, odzieżowe itp. Współpraca z Mez (dawniej Coats) pozwoliła nam na poszerzenie obszarów naszych usług. Aktualnie dowozimy towar do 7 województw (pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, wielkopolskie, podlaskie), co przedstawia poniższa mapa. Dysponujemy 2 dużymi samochodami dostawczymi, które zawsze są zaopatrzone w większość produktów dostępnych w naszym asortymencie. Nasi kierowcy chętnie pomagają w wyborze towarów, gdyż posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pasmanterii. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz nawiązania stałej współpracy. Chętnie rozważymy każde propozycje oraz odpowiemy na wszelkie zapytania. Ustalenie warunków współpracy ma charakter indywidualny, zależny od potrzeb klienta.

Wystarczy, że napiszesz maila na adres:

pasja@pasmanteriapasja.pl

lub zadzwonisz na numer:

601-614-395

Istnieje także możliwość do nawiązania kontaktu z nami za pośrednictwem portalu Facebook oraz Instagram, zachęcamy do obserwowanie!