Aktualności

cze 14
Czym jest kordonek i co możesz z niego zrobić? Najważniejsze cechy kordonków do szydełkowania.

Co to jest kordonek i co można z niego zrobić?

Dziś przedstawimy Wam jeden z najpopularniejszych akcesoriów/materiałów rękodzielniczych. Jest nim kordonek. W tym artykule odpowiemy na najważniejsze kwestie z nim związane, polecimy i zaprezentujemy najciekawsze z nich. Warto przeczytać!

cze 04
Wybór najlepszych nici szwalniczych do maszyny. Bogata oferta w Pasmanterii Pasja.

Jakie nici wybrać do szycia maszynowego?

Czymże byłoby szycie bez odpowiednich nici? Przedstawiamy Państwu ABC nici maszynowych, ponadto wskazujemy na interesujące kwestie, które trzeba zawrzeć podczas ich wyboru. Podstawowa lektura dla początkującej, ale i zaawansowanej krawcowej!

maj 18
Artykuł o naszywkach i aplikacjach termoprzylepnych, którymi ozdobisz swoje ubranie.

Jak ozdabiać ubrania za pomocą naszywek?

Odmień swoje stare ubrania! Naszywki to doskonały sposób zdobienia odzieży i akcesoriów odzieżowych, a także butów. Dowiedz się, jak poprawnie je naprasować i przyszyć. Zobaczysz także, jakiego rodzaju aplikacje są najlepsze na Twoją bluzkę!

maj 10
Pasmanteria Pasja oferuje szeroki wybór igieł do haftu i nici do haftowania w różnych grubościach, najlepszych producentów.

Jakie igły i nici wybrać do haftowania?

Wszystko o podstawach do haftowania w jednym miejscu. Mały spis potrzebnych igieł do haftu - wykaz grubości, przeznaczenia i wiele innych. Zobaczysz, jakie nici są najlepszym wyborem dla hafciarek i które pomogą Ci stworzyć kreatywne wzory.

kwi 20
Poradnik o tym, jak wybrać odpowiednią igłę do maszyny do szycia - rodzaje wraz z zastosowaniem.

Jaką igłę wybrać do maszyny do szycia - rodzaje i zastosowanie.

Dzisiejszy artykuł został poświęcony dogłębnej analizie igle maszynowej. Producenci, rozmiary, zastosowanie. Wszystkie wyszczególnione, charakterystyczne cechy w jednym miejscu. Zapraszamy do lektury!

gru 28
Włóczka na druty marki Schachenmayr, dobrej jakości włóczka z alpaki - Alpaca Classico

Włóczka Alpaca Classico - co z niej wydziergasz?

Inspiracje do wieczoru z Alpaca Classico marki Schachenmayr. Dlaczego warto przekonać się o jakości tejże włóczki? Szczegółowe omówienie wysokojakościowej włóczki z alpaki. Warto przeczytać!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl