Guziki dziecięce

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kolorowe guziki dla dzieci

Wśród najmłodszych małe guziczki są jednymi z najpopularniejszych zapięć w ubraniach. Stanowią bezpieczne elementy w każdej, dziecięcej odzieży. Charakteryzują się nieskończonością bogatych wzorów, które w każdym aspekcie dodają wyjątkowości zwykłej koszuli czy bluzie. Ponadto prawie zawsze spotkasz te plastikowe guziki w wyrazistych kolorach, które uwielbiają maluchy!

1 2

Dziecięce guziki — nie tylko do ubrań!

Kreatywne guziczki dla dzieci mogą stanowić doskonałą naukę samodzielności w zakresie ubierania się i rozbierania. Jednocześnie będą stanowić kolorową dekorację, którą najmłodsi będą mogli się pochwalić przed swoimi rówieśnikami. Dostępne wzory w Pasmanterii Pasja to między innymi bohaterowie bajek, piłki, dziewczęce kwiatki czy motylki, a także zwierzątka. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie! 

Guziki dziecięce to również świetne akcesoria do wyrobu, a właściwie do wykończenia maskotek. Popularne zabawki robione z włóczki na szydełku mogą mieć przyszyte różnorodne guziki, które stanowić będą ubranko. 

Kreatywne formy guzików mogą zastąpić klasyczne modele w poduszkach lub pościeli. Będzie to doskonałe urozmaicenie w dziecięcym pokoju, a maluch na pewno będzie zadowolony z takich dodatków. 

Dekorowanie plastikowymi guzikami w różnych wzorach zależy w głównej mierze od Twojej kreatywności i może być użyty w wielu dziedzinach. Wspomniane zapięcia nie muszą być dedykowane wyłącznie dla dzieci. Używać mogą ich też dorośli do kostiumów i ubrań typowo z gatunku alternatywnego.

Guziki kreatywne, ozdobne  — bogaty wybór w Pasmanterii Pasja!

W naszej hurtowni pasmanteryjnej w Gdańsku posiadamy setki różnych wzorów guzików dla dzieci. Nasze modele stanowić mogą funkcjonalne dla najmłodszych, starszaków i także dorosłych klientów. We współpracy z producentami stawiamy na najlepszą jakość guzików, a także na kreatywne wzory.

Guziki dekoracyjne to doskonały sposób na pokazanie prawdziwego „ Ja”. Oprócz plastikowych modeli polecamy także piękne guziczki z cyrkoniami i innymi ozdobnymi kamyczkami, a dla fanów ekologicznych produktów mamy na swoich wirtualnych półkach guziki handmade wykonane z wysokiego jakości drewna.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl