Wstążki atłasowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Wstążki satynowe kolorowe

Ozdoby pasmanteryjne w naszej hurtowni to niekończąca się historia. Szczególnie popularnym akcesorium wybieranym przez naszych klientów są wstążki atłasowe. Idealnie pasują do większych, jak i mniejszych dekoracji. Co istotne, posiadamy bardzo bogatą kolorystykę tasiemek satynowych — sprawi to, że znajdziecie odpowiedni odcień dla swojego projektu. Wszystkie wstążki znajdziecie w różnych szerokościach!

1 2 3 4 5 6

Tasiemki atłasowe — pomysł na kreatywne dekoracje

Dekoratorzy wnętrz podczas swojej pracy bardzo często posiłkują się produktami pasmanteryjnymi. Jednym z najchętniej wykorzystywanych dodatków są wstążki satynowe — ze względu na swoją prostotę, łatwość przyszycia i wiązania oraz cenę. Każdy na pewno zwrócił kiedyś uwagę na sposób, jak są przyozdabiane prezenty na święta. Tak, to właśnie ta charakterystyczna, lekka wstążka. Może być dosłownie w każdym kolorze, a także często dostępnymi są też warianty metalizowane.

Zastanawiasz się, gdzie użyć wstążki atłasowej? Oto jej przykładowe zastosowania:

  • Boże Narodzenie, Wielkanoc, Walentynki, urodziny
  • zaproszenia na specjalne wydarzenia (np. ślub)
  • dekoracja prezentów w formie kokardek i nie tylko
  • ozdoba stołów i krzeseł na eventach
  • florystyka — wiązania w bukietach kwiatów
  • projekty DIY
  • scrapbooking

 

Generalnie kolorowe wstążki satynowe mogą być używane w bardzo wielu projektach, jakie sobie tylko wymarzysz — ogranicza je tylko Twoja wyobraźnia. Zapewniamy, że na pewno znajdziesz idealną wstążkę na każdą okazję w Pasmanterii Pasja.

Warto dodać, że tasiemka atłasowa to nie tylko sama ozdoba — ma także zastosowanie w krawiectwie i służy jako lamówka. Możesz nią obszyć dowolny przedmiot lub sam jego brzeg. Takie wykończenia mogą być bardzo eleganckie w odzieży oraz obrusach.

Wstążki atłasowe szerokie i wąskie — hurtownia pasmanteryjna Pasja

W naszej pasmanterii online dostaniesz wstążki ozdobne w krążkach o kilku szerokościach. Wszystkie z nich są najwyższej jakości, nie zrywają się, a kolor trzyma barwę. W hurtowni Pasja wstążki stanowią podstawowy asortyment krawiecki i zdobniczy, zawsze jest ich pod dostatkiem i możesz kupować dowolną ilość, jaką potrzebujesz.

Szerokie wstążki to rozmiary 3,8cm oraz 5cm - takie wymiary mogą posłużyć do dekoracji stołu, a także jako dodatek do ozdoby nowo zakupionego auta lub samochodu ślubnego. Na całym krążku wstążki atłasowej znajduję się kilkadziesiąt metrów, więc nie musisz się martwić, że zabraknie materiału.

Natomiast wąskie tasiemki satynowe zaczynają już się od szerokości 3mm, co sprawia, że jako ozdobę możesz jej użyć na najmniejszy dowolny przedmiot, który tylko chcesz. Znajdziesz też takie klasyczne szerokości jak 2,5cm oraz 1,2cm

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl