Zamki kostkowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Zamki kostkowe rozdzielcze Alpha

Zamki błyskawiczne kostkowe to bardzo proste zapięcia stosowane w różnej odzieży oraz akcesoriach. Posiadają one gładką strukturę z plastikowymi ząbkami, które idealnie się zazębiają podczas rozpinania i odpinania. Taka charakterystyka powoduje, że zamki kostkowe są bezpieczne jednakowo dla dorosłych oraz dzieci. Ponadto rozdzielczy układ zamka daje możliwość do wykorzystania ich w niemalże każdym projekcie!

1 2 3

Zamki kostkowe do odzieży i akcesoriów

Zastosowanie rozdzielczego zamka z kostką to w głównej mierze przemysł odzieżowy. Poprzez swoją praktyczność są bardzo często wszywane do kurtek wierzchnich, kamizelek czy bluzach. Co ważne, zamki te posiadają suwaki auto lock, które odpowiedzialne są za blokowanie przed dalszym rozpinaniem się zamka. Jest to istotny aspekt, kiedy chcemy rozpiąć bluzę do połowy, jeśli jest nam zimno. Krawcowe wszywają je także w sportowym odzieniu, gdzie szybkie i bezpieczne rozpinanie jest istotne.

Dzięki łatwemu wszywaniu w wiele materiałów zamki kostkowe są wykorzystywane nie tylko jako dodatek krawiecki w odzieży. Zamek kostkowy rozdzielczy wykorzystasz z powodzeniem również w większych i mniejszych akcesoriach, takich jak: śpiwory lub kosmetyczki. Spotkasz go na pewno też w swojej walizce lub plecaku.

Kolorowe zamki kostkowe — kup online w Pasmanterii Pasja!

Wybór zamków błyskawicznych w naszej pasmanterii internetowej opiera się na bardzo wysokiej jakości. Od lat sprzedajemy zamki kostkowe z polskiej dystrybucji krajowego producenta Alpha. Aspekt niskiej awaryjności, mocnego materiału oraz spirali, a także bogata kolorystyka zamków to gwarancja satysfakcji zakupu.

Dostępną mamy całą gamę długości od 35 do 95 centymetrów w wielu kolorach, co pozwoli Ci na wybranie idealnego zamka kostkowego dla siebie! Jeśli potrzebujesz jeszcze dłuższy zamek, to polecamy zapoznać się z ofertą taśm suwakowych w naszej pasmanterii. 

Zamki błyskawiczne — hurtownia pasmanteryjna w Trójmieście

W naszej hurtowni na granicy Gdańska i Sopotu od lat gościmy naszych stałych klientów, którzy kupują u nas najwyższej jakości zamki kryte, metalowe, spiralne czy kostkowe. Chcąc udogodnić naszym wszystkim klientom, oferujemy zakupy online z szybką wysyłką do domu z naszej hurtowni. Do wyboru mamy modele wodoodporne, opcje z „dwusuwakiem” lub zamki wybłyszczane, ze złotymi lub złotymi ząbkami. Dla kreatywnych projektantów sprzedajemy też zamki błyskawiczne brokatowe i satynowe, które łączą funkcjonalne cechy z ozdabianiem odzieży. Zapraszamy do odwiedzenia naszych firmowych punktów i sprawdzenia oferty Pasmanterii Pasja!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl