Kordonek Koral 10 i 18

Sortuj produkty
sortuj wg :

Nasza pasmanteria oferuje szeroki wybór nici typu kord. Każdy kordonek koral 10 i 18 słynie z najwyższej jakości i uniwersalności, dzięki czemu cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkim propozycjami, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

1 2

Kordonek koral 10 i 18 – czym się wyróżnia?

Kordonek koral 10 i koral 18, znane jako cord, charakteryzują się luźnym skrętem, pięknym połyskiem, a także dużą odpornością na uszkodzenia. Zostały wykonane z włókna poliestrowego, które wyróżnia się wysoką trwałością i wytrzymałością, dzięki czemu kordonki nie tracą swoich właściwości, a wybrane kolory nie blakną, nie szarzeją i nie żółkną. Ponadto nie farbują podczas prania, co jest dużą zaletą.

Szeroki wybór odcieni sprawia, że z pewnością każdy znajdzie idealne propozycje dla siebie, które pozwolą wykonać niezliczoną ilość akcesoriów.

Kordonek koral – zastosowanie

Dostępne w naszym sklepie internetowym kordonki doskonale nadają się do wykonywania serwet, obrusów, bieżników oraz różnego rodzaju ozdób. Ponadto sprawdzą się podczas szydełkowania ażurowych narzutek, bluzek, kapeluszy, szali czy bolerek.

Nasz sklep oferuje nici wyprodukowane przez firmę Ariadna, która cieszy się doskonałą opinią na rynku. Wśród modeli można wybrać kordonek:

  • koral 10 – 250 g, około 790 m, 1030 dtex x 3,
  • koral 18 – 250g, około 1300 m, 620 dtex x 3.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl