Taśmy i wstążki rypsowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Taśmy rypsowe z nadrukiem — na każdą okazję!

Oferta naszej pasmanterii to bogaty wybór tasiemek różnego rodzaju. Stanowią one w głównej mierze wykończenia odzieżowe, dodatki do toreb i plecaków. Tasiemka rypsowa jest uniwersalna, występuje w wielu wzorach i zarazem używana jest do obszycia materiałów w ubraniach. Stylowe wykończenie starszej odzieży nada jej nowej młodości i elegancko przyozdobi. Ponadto stanowić może dobry uchwyt do toreb. Nadruki, które producent używa do urozmaicenia utwardzonej, prążkowanej wstążki to np. motywy marynarskie, dziecięce lub kwieciste. Nadruków występuje na tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie na dowolną okazję! Co więcej, coraz częściej tasiemek rypsowych używa się na zmianę ze wstążkami atłasowymi do wiązania prezentów na urodziny czy święta. Natomiast do odzieży roboczej idealne będą odblaskowe taśmy, które występują w naszym sklepie w różnych szerokościach.

1 2 3 4 6 7 8

Czym jest taśma rypsowa?

Poszukując idealnego pomysłu do obszywania każdego materiału — nieważne czy w celu użytkowym, czy ozdobnym, tasiemka z rypsu będzie dla Ciebie odpowiednia. Jest to taśma tkana, pokryta na powierzchni delikatnymi prążkami. W dodatku występuje także w różnych wariantach kolorystycznych i w wielu rozmiarach.

Taśmy rypsowe użytkowe to przede wszystkim materiał wykończeniowy w produkcji odzieży i akcesoriów tekstylnych. Można powiedzieć, że wszystko zależy od kreatywności oraz użyjemy tej tasiemki. Z reguły, tasiemki z rypsu zobaczycie w przemyśle bieliźnianym w gorsetach, ale też jako taśmy wieszakowe. Agencje reklamowe sięgają po nie, jako delikatną ozdobę do gadżetów reklamowych. Zastosowanie dekoracyjne to właśnie drugie oblicze taśmy rypsowej. Warto podkreślić również, że jest ona wykorzystywana do wyrobu biało-czerwonych taśm orderowych i sztandarowych.

Wstążki rypsowe w Pasmanterii Pasja!

W Pasji dbamy o dobrą jakość i duży wybór tasiemek. Dużą zaletą jest odmierzanie każdej z nich na metry dla potrzeb klientów. Opieramy się głównie na współpracy z uznanymi producentami, którzy dostarczają nam najlepszą taśmę rypsową. Czeski producent jest liderem, jeśli chodzi o tasiemki prążkowane z nadrukiem. Mnogość wzorów i tematyka dla każdego chłopca, dziewczynki i dorosłego to atut naszej pasmanterii internetowej. Szerokość taśm u nas dostępnych to głównie 6 mm do 50 mm w jednolitych kolorach, zaś taśmy z napisem lub obrazkiem to około 2 mm - 2,5 mm.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl