Klamry plastikowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Akcesoria skutecznie uzupełniają każdą kreację – wystarczy pasek z ciekawą klamrą, aby podkreślić talię czy linię bioder, a jednocześnie zapobiec zsuwaniu się spodni. W tej kategorii znajdziesz właśnie takie elementy. Oferujemy klamry plastikowe ozdobne, ale również proste, do tworzenia zapięć np. przy odzieży sportowej czy torbach. Ich różne rodzaje wykorzystasz w wielu projektach – przekonaj się!

1 2

Klamry plastikowe do plecaków i toreb

Zapięcie plastikowe powinno być niezawodne, dlatego w naszym sklepie znajdziesz elementy z solidnego tworzywa sztucznego. Możesz wykorzystać je w rozmaitych wyrobach, zwłaszcza odzieży ochronnej czy akcesoriach sportowych. Klamry plastikowe są z powodzeniem stosowane przy torbach podróżnych, paskach, pokrowcach oraz saszetkach („nerkach"). W plecakach wykorzystuje się je jako dodatkowe zamknięcie albo do zapięcia pasów biodrowych czy piersiowych. Małe akcesoria usprawniają użytkowanie nosidełek dla dzieci, a nawet szelek dla zwierząt czy smyczy, a duże – toreb.

Neutralne, czarne tworzywo sztuczne umożliwia stabilne mocowanie dwóch części paska, aby zapobiec przesuwaniu materiału taśmy. Tradycyjna klamra plastikowa, którą znajdziesz w naszej ofercie, ma uniwersalny charakter, ale oprócz takich produktów mamy również klamry z regulatorem. Za jego pomocą wygodnie dostosujesz długość paska po zapięciu.

Ozdobne klamry plastikowe

Chociaż plastikowe klamry przede wszystkim powinny zapewniać odpowiednie mocowanie danego elementu garderoby, nikt nie powiedział, że muszą być nudne. Klamry dostępne w Pasmanterii PASJA to również produkty o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Niektóre z nich są pokryte ekoskórą albo ozdobną nicią, a inne – utrzymane w stylu minimalistycznym. Dzięki temu dopasują się do prostych zestawień albo staną się podstawą do ciekawych projektów DIY.

Klamra ozdobna jest bardzo łatwa w montażu – wystarczy zrobić pętlę z paska oraz przyszyć do niej produkt z plastiku. Na koniec wykończ końcówkę taśmy i gotowe! Teraz przewlecz opaskę przez klamrę i ciesz się nietuzinkowym akcesorium do swojego stroju.

Jak wykorzystać zapięcie plastikowe?

Klamry plastikowe do plecaków sprzedajemy na sztuki, warto jednak wiedzieć, że w zestawie znajdują się dwie części akcesorium. Razem produkty dość trudno przyszyć, zatem przed montażem należy je rozpiąć. Część zewnętrzną klamry przyszyj na prostej pętli z taśmy. Druga klamra wymaga odpowiedniego montażu paska, aby można było zmieniać szerokość taśmy. Na koniec wystarczy przyszyć końcówkę opaski do środka szarfy.

Jeśli wykorzystujesz produkt bez regulatora do pasków, dokładnie zmierz szerokość klamry, a także jej położenie. Możesz wykorzystać szpilki lub specjalne spinki krawieckie, co zapobiegnie błędom oraz ponownemu szyciu akcesorium.

Przed zakupem koniecznie sprawdź także wielkość otworu do przewlekania, aby pasował do Twojego projektu oraz taśmy czy paska. To szczególnie ważne w przypadku wygody korzystania z produktu z regulatorem. Więcej informacji znajdziesz w specyfikacji konkretnych produktów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl