Współpraca

PROWADZISZ SKLEP LUB PASMANTERIĘ?

POTRZEBUJESZ MATERIAŁÓW NA SWOJE WYROBY?

   Jesteśmy hurtownią artykułów pasmanteryjnych i dodatków krawieckich - Firma PASJA  to wieloletnia hurtownia zajmująca się zaopatrzeniem towarów w sklepach pasmanteryjnych, odzieżowych itp. w niemalże całej polsce. Opieramy swoją działalność nie tylko na sprzedaży stacjonarnej w hurtowni i naszych sklepach, lecz także dostarczamy towar na terenie całego kraju. Od 2009 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Mez (Coats) na północy Polski. Mez to takie marki jak Anchor, Milward, Drima, Duet, Royal Paris, Red Heart czy Schachenmayr. Bazujemy również na produktach naszych polskich producentów nici, kordonków, gum i wielu innych. Oczywiście nasza hurtownia obfituje w dużo większą liczbę marek, tak, aby dla Was nie zabrakło żadnego produktu! 

   Od wielu lat mamy swoich stałych klientów. Zaopatrujemy sklepy pasmanteryjne, przemysłowe, odzieżowe itp. Współpraca z Mez (dawniej Coats) pozwoliła nam na poszerzenie obszarów naszych usług. Aktualnie dowozimy towar do 7 województw (pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, wielkopolskie, podlaskie). Dysponujemy 2 dużymi samochodami dostawczymi, które zawsze są zaopatrzone w większość produktów dostępnych w naszym asortymencie. Nasi kierowcy chętnie pomagają w wyborze towarów, gdyż posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pasmanterii. 

Jesteś interesują Cię ceny hurtowe i myślisz o dużej ilości wskazanego towaru? Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia ceny hurtowej dostępnej dla klientów, którzy z nami współpracują. Rozpatrzymy rzetelnie każdego maila :)

Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz nawiązania stałej współpracy. Chętnie rozważymy każde propozycje oraz odpowiemy na wszelkie zapytania. Ustalenie warunków współpracy ma charakter indywidualny, zależny od potrzeb klienta. 

Wystarczy, że napiszesz maila na adres:

pasja@pasmanteriapasja.pl

lub zadzwonisz na numer:

601-614-395

Istnieje także możliwość do nawiązania kontaktu z nami za pośrednictwem portalu Facebook oraz Instagram, zachęcamy do obserwowania!

Na zakupy hurtowe zapraszamy bardzo serdecznie do naszej hurtowni:

Hurtownia art. pasmanteryjnych i dodatków krawieckich PASJA

al. Niepodległości 606/610

81-879 Sopot

tel. +48 58 550 03 13


Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl