Współpraca

Współpraca z Pasmanterią Pasja

Od początku działalności prowadzimy hurtownię artykułów pasmanteryjnych i dodatków krawieckich. Firma Pasja zajmuję się zaopatrzeniem towarów w sklepach pasmanteryjnych, odzieżowych w wielu województwach w kraju. Opieramy swoją działalność nie tylko na sprzedaży stacjonarnej w hurtowni i naszych sklepach, lecz także dostarczamy towar na terenie całego kraju. Od 2009 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Mez (Coats) na północy Polski. Mez to takie marki jak: Anchor, Milward, Drima, Duet, Royal Paris, Red Heart czy Schachenmayr. Bazujemy również na produktach naszych polskich producentów nici, kordonków, gum i wielu innych. Oczywiście nasza hurtownia obfituje w dużo większą liczbę marek, tak, aby dla Was nie zabrakło żadnego produktu! 

Od wielu lat mamy swoich stałych klientów. Zaopatrujemy sklepy pasmanteryjne, przemysłowe, odzieżowe itp. Współpracujemy także z wieloma projektantami, którzy zaopatrują się w nasze artykuły. Współpraca z Mez Crafts pozwoliła nam na poszerzenie obszarów naszych usług. Aktualnie dowozimy towar do 7 województw (pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, wielkopolskie, podlaskie). Dysponujemy dwoma dużymi samochodami dostawczymi, które zawsze są zaopatrzone w większość produktów dostępnych w naszym asortymencie. Nasi kierowcy chętnie pomagają w wyborze towarów, gdyż posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pasmanteryjnej. 

Interesują Cię ceny hurtowe i myślisz o dużej ilości danego towaru? Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia ceny hurtowej dostępnej dla klientów, którzy z nami współpracują. Rozpatrzymy rzetelnie każdego maila. :)

Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz nawiązania stałej współpracy. Chętnie rozważymy każde propozycje oraz odpowiemy na wszelkie zapytania. Ustalenie warunków współpracy ma charakter indywidualny, zależny od potrzeb klienta. 

Kontakt:

E-mail: pasja@pasmanteriapasja.pl

Tel. 601-614-395

Istnieje także możliwość do nawiązania kontaktu z nami za pośrednictwem portalu Facebook oraz Instagram, zachęcamy do obserwowania!

Na zakupy hurtowe zapraszamy bardzo serdecznie do naszej hurtowni:

Hurtownia art. pasmanteryjnych i dodatków krawieckich PASJA

al. Niepodległości 606/610

81-879 Sopot

tel. +48 58 550 03 13


Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl