Nici do szycia

Sortuj produkty
sortuj wg :

Nici szwalnicze do maszyn krawieckich

Zestaw nici do szycia to obok igły do szycia ręcznego podstawowe zaopatrzenie w każdym przyborniku krawieckim, dlatego nici stanowią jedną z najbogatszych kategorii w naszej pasmanterii Pasja. Dzięki nim można połączyć dwa kawałki materiału, wykonać pikowanie czy chociażby naszyć cekiny lub koraliki. Podczas doboru odpowiednich nitek do szycia trzeba koniecznie sprawdzić ich trwałość – w pasmanterii PASJA prezentujemy solidne nici do maszyny domowej, odporne na naprężenie oraz długotrwałe użytkowanie. Poniższe artykuły zapobiegają też rwaniu i plątaniu.

1 2 3 4 8 9 10

Szeroki gama nici do maszyny do szycia

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej dostępnych produktów możesz zrealizować szereg kreatywnych pomysłów, także tych nietypowych. Wyraziste odcienie nie tracą intensywności pod wpływem wielokrotnego prania. W ofercie mamy zarówno polskie nici do maszyny do szycia Ariadna, jak i niemieckiej firmy Mez. Polecamy nie tylko standardowe szpulki do domowych maszyn do szycia, ale też grube nici do szycia profesjonalnego, na przykład w zakładach szwalniczych.

Nici do maszyny domowej dobraliśmy tak, aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Wiele produktów różni się efektem wykończenia, ale także i składem. Do produkcji odzieży wyjątkowo polecamy nici poliestrowe. Szwy wykonywane naszymi nićmi co szycia są trwałe i estetyczne. Możesz wybrać kolor, który idealnie odpowiada materiałowi, aby ukryć nić. Często jednak projektanci decydują się wyeksponować ten detal, wybierając kolor nitki do szycia w kontrastowym odcieniu. Wypróbuj nasze produkty, takie jak nici do haftu, i sprawdź, który efekt spełnia Twoje oczekiwania.

Jakie nici do szycia wybrać?

Długość nici do szycia należy dobrać do tego, jak często z nich korzystasz. Jeśli szyciem zajmujesz się profesjonalnie, zaopatrz się w solidne nici szwalnicze o długości 5000 m. Z drugiej strony, jeśli szyjesz tylko od czasu do czasu, około 100 m powinno wystarczyć.

Jeśli natomiast nie posiadasz maszyny do szycia, dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z krawiectwem, bądź szukasz zestawu idealnego w podróż, mamy dla Ciebie produkt idealny. W takich sytuacjach postaw na zestaw podstawowych odcieni nici do szycia ręcznego zapakowany w wygodny przybornik, do którego z powodzeniem zmieścisz również igły. 70 m to idealna długość do naniesienia niezbędnych poprawek czy załatania dziurek.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl