Nożyczki krawieckie uniwersalne w pasmanterii Pasja

Nożyce krawieckie

Sortuj produkty
sortuj wg :

Nożyce krawieckie i uniwersalne

Solidne, ostre i wytrzymałe nożyce krawieckie do cięcia materiału to podstawowe narzędzie każdej krawcowej, ale i osoby zaczynającej pracę z materiałami i szyciem. Materiał musi być równo przycięty bez żadnych oberwań. Taki efekt przyniosą na pewno nożyce krawieckie i uniwersalne dostępne w naszych sklepach. Kojarzone z jakością, popularne nożyce Premax i Fiskars to niezawodne marki w krawiectwie.  Oferujemy także nożyce Kulig, które nie ustępują ostrością ostrzy. Do wyboru kilka rozmiarów i rodzajów nożyc ze specjalnymi uchwytami oraz wyspecjalizowanych w cięciu danego materiału. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi akcesoriami krawieckimi dostępnymi w naszym sklepie.

1 2 3 4 5

Nożyczki krawieckie dla profesjonalistów i początkujących

W naszym asortymencie pasmanteryjnym znajdziesz wiele rodzajów nożyczek uniwersalnych dla krawców. W zależności, na jakim etapie zaawansowania jesteś, mamy dla Ciebie różne propozycje. Inne nożyce wybierze początkujący oraz inne lepiej posłużą doświadczonej krawcowej.

Jeśli zamierzasz sporadycznie ciąć materiały postaw na uniwersalne nożyczki krawieckie w cenie do 30-40zł. Wiadomo, nie wszystko zależy od ceny, lecz w tym przedziale cenowym otrzymasz nożyce, których żywotność powinna być bardzo długa. Postaw na dobrą jakość, na przykład nożyczki Kulig — gwarantują one ostre ostrza z wygodną i ergonomiczną rączką. Takie rozwiązania zapewnią Ci, że przetniesz dowolny materiał, nawet jeśli będzie on twardy lub niewygodny do cięcia.

Dla profesjonalistów mamy cały segment nożyc krawieckich w różnych rozmiarach najbardziej rozpoznawalnych marek, takich jak: nożyczki Fiskars i Premax. W tym wypadku cena może wahać się może nawet do 120 zł. Nie mniej jednak takie narzędzie posłuży Ci na długi czas w Twojej pracowni. Ostrza takich nożyczek są niezawodne przy cięciu każdego rodzaju materiału. W naszej pasmanterii znajdziesz między innymi warianty nożyc uniwersalnych dla leworęcznych czy wyspecjalizowane małe nożyczki do przecinania nitek.

Nożyce Fiskars i Premax — gwarancja najwyższej jakości

Wspomniane już wcześniej dwie przodujące marki w wyrobie produktów ze stali nierdzewnej to najlepsze wybory, jeśli chodzi o nożyczki w Pasmanterii Pasja. Wszelkie nożyce krawieckie marki Fiskars polecane są przez wielu krawców w Polsce. Producent z Finlandii zawsze dba o niską awaryjność sprzętu oraz zadowolenie klientów, dlatego też od lat jest na absolutnym topie w dziedzinie przyborów krawieckich.

Nożyczki Premax to także produkty kojarzące się z wytrzymałością i niezawodnością. Zawsze z czystym sumieniem polecamy ich wyroby dla naszych klientów, którzy zawsze zachwyceni są efektami tych nożyc uniwersalnych do cięcia materiałów. W naszym sklepie online szczególnie ciekawymi pozycjami są specjalne nożyczki do wycinania otworów na guziki oraz nożyce tytanowe z gumową rączką, z którymi komfort pracy staje się bardzo wysoki.

Co cechuje najlepsze nożyczki krawieckie od marki Fiskars i Premax?

  • wysokiej jakości naostrzone ostrza,
  • modele nożyczek krawieckich zapewniają długą linię cięcia,
  • ergonomiczne rączki,
  • wiele rozmiarów dostosowanych do przeróżnych potrzeb,
  • regulacja docisku ostrza,
  • lekkość i łatwość w trzymaniu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl