Końcówki do sznurków

Sortuj produkty
sortuj wg :

Zakupy w Pasmanterii PASJA to nie tylko włóczki, igły i nici. Dbamy, aby dostarczyć Ci nawet najdrobniejszy element do następnego projektu rękodzielniczego – w tym plastikowe końcówki do sznurka. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór takich elementów, które z łatwością ułatwią użytkowanie uszytych ubrań. Poniższe końcówki do sznurka z powodzeniem sprawdzają się przy wielu elementach garderoby – przekonaj się!

Kolorowe końcówki do sznurków i gumek

Prezentowane końcówki to dość proste elementy, nie można jednak zapominać, że grają bardzo ważną rolę w ubraniach czy dodatkach. Jak działają? Zapobiegają gubieniu sznurków, gumek i troczków w odmętach materiału, a ponadto pozwalają łatwo otwierać, zamykać, zdejmować oraz ubierać różnorodne tekstylia. Za ich pomocą zasuniesz materiał, aby bardziej przylegał do ciała dla Twojej wygody.

Plastikowe końcówki do sznurków przede wszystkim świetnie sprawdzają się w odzieży lekkiej oraz dziecięcej, np. do bluz z kapturem czy letnich spodni. Uzupełnia się nimi również plecaki-worki i proste torby. Oprócz tego końcówka może być wykorzystana w sukienkach albo cienkich kurtkach.

Końcówki do sznurka mają charakter użytkowy, ale tak jak każdy inny „składnik" odzieży mogą szybko stać się jej ozdobą. Atrakcyjne kolory produktów dopasujesz do barwy materiału czy sznurka albo wybierzesz całkowicie kontrastujący element – możliwości są nieograniczone.

Jak zamontować końcówkę do sznurka?

Jeśli sznurki notorycznie gubią Ci się w spodniach czy przy kurtce, warto sięgnąć po nasze końcówki. Instalacja takich elementów jest wyjątkowo łatwa. Najpierw przewlecz sznurek lub taśmę przez tunel w ubraniu tak, aby końce wystawały z dwóch stron. Następnie wsuń końcówkę na sznurek. Zrób węzełek na taśmie i schowaj go w „kapturku" naszej końcówki. Powtórz proces po drugiej stronie.

Średnica otworu w części naszych produktów to 4 mm, sprawdź więc, czy takie stopery pasują do średnicy końcówek sznurka lub gumki.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl