Podręczny przybornik krawiecki z akcesoriami krawieckimi w zestawie.

Przyborniki i niciarki

Sortuj produkty
sortuj wg :

Niciarki i przyborniki do szycia - funkcjonalny dodatek

Pojemne pudełko na przybory do szycia to podstawowy element wyposażenia zarówno początkujących, jak i doświadczonych szwaczy. Dzięki niemu skutecznie ujarzmisz plątaninę kolorowych nici oraz znajdziesz osobną przestrzeń dla niebezpiecznych igieł. Poniższe niciarki z pewnością trafią w Twoje gusta niezależnie od tego, ile akcesoriów krawieckich posiadasz.

1 2

Organizer na nici do szycia

Prezentowane niciarki sprawią, że zachowasz porządek w swoich materiałach i w razie potrzeby szybko odnajdziesz potrzebny artykuł. Nasze pojemniki na nici nie zajmują zbyt wiele miejsca, świetnie nadają się także jako wyposażenie walizki na podróż, aby szybko załatać z ewentualne uszkodzenia garderoby.

W tej kategorii znajdziesz również pudełka na akcesoria do szycia wypełnione już niezbędnymi artykułami. Wystarczy kupić taką niciarkę, a w zasięgu ręki zawsze będą produkty takie jak:

To więc doskonała opcja dla osób rozpoczynających przygodę z szyciem. Prezentowane pojemniki na nici pomogą doświadczonym szwaczom szybko uzupełnić braki w materiałach.

Pojemna niciarka drewniana – organizer na nici i igły

Szczególne miejsce w naszej pasmanterii zajmują pojemniki na nici drewniane. Wykonane z kilku rodzajów drewna niciarki to doskonałe rozwiązanie, jeśli nie chcesz, aby organizer zajmował zbyt wiele miejsca, ale był pojemny. Małe modele są wyposażone w 5 przegródek, a duże – nawet 7. Takie pudełko na nici i igły zbudowano ze specjalnych części, które po otworzeniu przybierają układ schodkowy – wówczas masz pełen dostęp do potrzebnych przyborów. Drewniane niciarki dostępne w sklepie Pasmanteria Pasja mają wygodne rączki, co ułatwia transport akcesoriów.

Wbrew pozorom i nazwie niciarki nie są jedynie pudełkami na akcesoria do szycia – z powodzeniem skorzystają z nich inni hobbyści, aby przechowywać koraliki, półprodukty do robienia biżuterii, narzędzia do haftu czy szydełkowania i wiele więcej. Z tego względu taki pojemnik na nici drewniany stanowi doskonały prezent dla wielbicieli szeroko pojętego rękodzieła. Nawet nieużywana niciarka jest pięknym elementem dekoracyjnym wnętrza.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl