Naszywki nazywane metkami z napisami handmade i rękodzieło. Naszywki wykonane są z eko skóry.

Naszywki - metki skórzane

Sortuj produkty
sortuj wg :

Naszywki skórzane – emblematy na ubrania

Naszywki na ubrania to dodatki, które można wykorzystać niezwykle kreatywnie. Najczęściej znajduje się na nich napis lub niewielki obrazek. Nierzadko wskazują one właściciela danej rzeczy lub jej autora. W naszej ofercie znajdziesz naszywki skórzane w wielu kolorach oraz o różnych kształtach. Dzięki nim wszystkie stworzone przez Ciebie rzeczy staną się wyjątkowe. Emblematy przyszyjesz zarówno do koszulek, bluz, jak i spodni.

Skórzane naszywki wyglądają dobrze także na dodatkach takich jak rękawiczki, czapki oraz torebki. Dobrym pomysłem jest też umieszczenie emblematu na prezencie. Warto wtedy wybrać wariant podkreślający, że dana rzecz została stworzona dla obdarowywanej osoby. Wszystkie naszywki skórzane zostały zrobione z wysokiej jakości materiałów, dlatego nie niszczą się podczas prania i nie ścierają. Wyróżnia je też łatwość ich aplikacji.

1 2 3 4 5 6

Naszywki z ekoskóry – alternatywa dla klasycznych emblematów

W ofercie Pasmanterii PASJA znajdziesz również naszywki z ekoskóry, które są doskonałym wyborem dla osób unikających produktów pochodzenia zwierzęcego. Emblematy te do złudzenia przypominają klasyczne warianty. Podobnie jak naszywki skórzane, też te najczęściej są dostępne z napisami oraz niewielkimi obrazkami. Tego rodzaju dodatki do dobry sposób, aby podkreślić niepowtarzalny charakter wykonanych rękodzieł. Co więcej, naszywki są również świetną metodą personalizacji uszytych oraz wydzierganych ubrań, a także dodatków.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl