Kordonek Muza 10

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kordonek Muza 10 to rodzaj nici wykonanych z najlepszej jakości bawełny merceryzowanej. Bardzo dobry skręt pozwala na szerokie zastosowanie w pracach rękodzielniczych i krawieckich. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją, w której z pewnością każdy znajdzie idealne propozycje dla siebie. Wszystkie nici oferowane w naszej pasmanterii pochodzą od znanych producentów i są dostępne w atrakcyjnej cenie.

1 2

Kordonek Muza 10 – czym się wyróżnia?

Kordonek Muza 10 znakomicie sprawdzi się do szydełkowania. Nici są starannie skręcone, a ich powierzchnia jest przyjemna w dotyku, gładka i równomierna, dzięki czemu nie rozwarstwiają się podczas pracy.

Oferowane kordonki mają różne kolory, każdy waży 100 g, a pojedynczy nawój ma długość około 525 m i grubość 30 tex x 6. Wszystkie zostały wykonane przez renomowaną firmę Ariadna, która słynie z najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w rękodziele i przeróbkach krawieckich.

Kordonek Muza 10 – zalecane druty i techniki

Kordonki Muza 10 gładko obejmują szydełko, dzięki czemu robótki ręczne stają się łatwe i przyjemne, a każdy etap pracy przebiega znacznie sprawniej. Powstałe przy użyciu prezentowanych nici wyroby charakteryzują się trwałością i wytrzymałością.

Wśród technik, do których można z powodzeniem wykorzystać kordonki Muza znajduje się:

  • koronka klockowa,
  • koronka frywolitkowa,
  • koronka wenecka,
  • siatka Fille,
  • szydełko,
  • druty.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl