Rzep, taśma rzepowa do łączenia tkanin.

Taśma rzepowa

Sortuj produkty
sortuj wg :

Taśma rzepowa - do łączenia materiałów

Rzep to panele służące do łączenia dwóch materiałów. Każda taśma rzepowa składa się z dwóch elementów: jedna strona posiada małe haczyki, a druga – pętelki (ze względu na miękkość ta strona nazywana jest potocznie „misiem”). Przy zapinaniu haczyki wczepiają się w pętelki, dzięki czemu warstwy materiału ściśle do siebie przylegają. Sprawdź ofertę taśm rzepowych na Pasmanteria Pasja.

1 2 3 4

Szeroki wybór rzepu w pasmanterii PASJA

Nasza hurtownia pasmanteryjna jest doskonale zaopatrzona w zwykłe taśmy rzepowe w różnych kolorach, a także rzepy samoprzylepne do ubrań, których nie trzeba przyszywać, gdyż z jednej strony posiadają warstwę kleju. Dzięki temu możesz umieścić je w dowolnym miejscu. Taśma rzepowa samoprzylepna do ubrań otwiera wiele możliwości konstrukcyjnych dla zaawansowanych projektantów, jest również przydatna dla osób początkujących, z niewielkim doświadczeniem krawieckim. Zastosowanie taśmy rzepowej dwustronnej pozwala również szybko modyfikować elementy garderoby bez dodatkowych materiałów. Mimo warstwy z klejem, nasze taśmy rzepowe samoprzylepne są solidne, a odpowiednio przytwierdzone oferują łatwe zapinanie i odpinanie.

Aby pomóc Ci dopasować dodatki do zaplanowanego projektu, wprowadziliśmy rzepy samoprzylepne do ubrań w postaci paneli o długości 20 cm w wielu atrakcyjnych kolorach. Jeśli natomiast szukasz długiej taśmy rzepowej z klejem, sprawdź produkty białe i czarne, które sprzedajemy na metry.

Zalety stosowania taśmy rzepowej

Łatwość w zapinaniu i rozpinaniu rzepu przemawia za jego stosowaniem w odzieży, obuwiu czy torbach. Z tego też względu odzież dla dzieci posiada rzepy – brak małych elementów sprawia, że maluch sam bez problemu może zapiąć kurtkę czy buciki. Rzep często pojawia się również przy różnego rodzaju pokrowcach. Taśma rzepowa jest znacznie szybsza w obsłudze niż guziki, dlatego często znajduje się przy odzieży sportowej lub akcesoriach turystycznych.

W innych hurtowniach pasmanteryjnych taśmy rzepowe sprzedawane są tylko na duże długości albo w paczkach po kilkadziesiąt sztuk. Nie sprzyja to klientom, ponieważ takie ilości rzepu są zazwyczaj potrzebne jedynie w produkcji masowej odzieży czy pokrowców. W pasmanterii PASJA taśmy rzepowe sprzedajemy na sztuki, a więc z powodzeniem dokonasz wymiany zużytego rzepu albo zainstalujesz go w swoim projekcie bez potrzeby kupowania całej paczki artykułów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl