Kordonki do szydełkowania i dziergania pięknych dekoracji

Kordonki do robótek ręcznych

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kordonki - niezbędne do robótek ręcznych

Jeśli szukasz dość uniwersalnego materiału, który perfekcyjnie sprawdzi się do wielu rękodzielniczych projektów, wybierz nasz kordonek. To skręcana nitka, zapewniająca zaskakujące rezultaty, niezależnie od rodzaju przygotowanych wyrobów. Prezentowany kordonek do robótek ręcznych jest nierozłącznym elementem haftu, a także dziergania. W naszej Pasmanterii Pasja oferujemy najczęściej kordonki z bawełny merceryzowanej, bawełny egipskiej oraz poliestru.

1 2 3 4 35 36 37

Kordonki do szydełkowania i nie tylko

Prezentowane kordonki do szydełkowania możesz zastosować do przygotowania frywolitki, czyli ręcznej koronki. Delikatne, filigranowe zdobienia przypominają płatki śniegu, jednak dzięki wytrzymałemu kordonkowi, są one zaskakująco trwałe. W tej technice przygotujesz więc między innymi:

  • serwetki i obrusy,
  • firany,
  • małe dywany,
  • kołnierzyki,
  • biżuterię,
  • koronkowe panele w odzieży.

 

Jeśli poszukujesz materiałów, które nadadzą Twoim projektom wyjątkowy wygląd, wypróbuj cieniowane kordonki do szydełkowania. Subtelna zmiana koloru nici jest widoczna na szpulce, ale po ukończeniu projektu efekt ombré uwypukla misterne sploty, a ponadto urozmaica wyroby rękodzielnicze.

Szeroki wybór kordonków w pasmanterii PASJA

Bogaty asortyment sprawia, że każdy z naszych klientów szybko znajduje potrzebne kordonki do robótek ręcznych. Posiadamy szeroką paletę kolorów i artykuły najróżniejszych marek. W swojej ofercie mamy kordonki polskiej produkcji Ariadna, jak i czeskiej, niemieckiej czy tureckiej. Wyszukasz takie pozycje jak: Maja, Kaja, Anchor Metallic, Pyramid (odpowiednik kordonka Maxi), Snehurka i wiele innych. Sprawdź, które będą pasowały do Twojego projektu.

Kordonki do robótek ręcznych to jednak nie wszystko, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby. Należy także zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Do korzystania z kordonka najważniejszymi narzędziami są szydełka wraz z drutami. Rozmiar szydełka i grubość kordonka są od siebie ściśle zależne, co warto mieć na uwadze. Jeśli zamierzasz wykorzystać ten produkt do haftowania, potrzebne będą specjalne igły, a także kanwy, czyli gotowe podkłady z rozrysowanymi kompozycjami do wypełnienia kordonkiem. Z PASJĄ stworzysz coś niepowtarzalnego.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl