Koronki ażurowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

W prezentowanej kategorii dostępne są koronki ażurowe, które cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród naszych klientów. Dotyczy to zarówno krawców i krawcowych, jak i osób prywatnych, które interesują się rękodziełem, a jednym z ich zainteresowań są projekty DIY. Koronki sprawdzą się doskonale także dla osób poszukujących ciekawych pomysłów na dekoracje, gdyż można nimi wykończyć różnego rodzaju elementy i materiały.

Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią i wszystkimi produktami dostępnymi w naszej Pasmanterii PASJA i złożenia zamówienia na wybrane z nich w atrakcyjnej cenie. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem pozostajemy do dyspozycji i chętnie na nie odpowiemy, jednocześnie rozwiewając wszelkie wątpliwości. Życzymy udanych zakupów!

Koronki ażurowe – ogólna charakterystyka

Koronki są obecne w modzie już od dawna. To materiały wyróżniające się urokiem, subtelnością i dekoracyjnością, a także szerokim zastosowaniem. Oferowane w naszej pasmanterii propozycje charakteryzują się także starannym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze detale, co w przypadku tak drobnych tkanin ma ogromne znaczenie, gdyż każdy szczegół się liczy. Ponadto każda koronka ażurowa jest gotowa do użycia i wykonana z trwałych, wytrzymałych i odpornych materiałów, co ułatwia prace i przeróbki krawieckie, gdyż prezentowane elementy nie są podatne na uszkodzenia.

Koronki ażurowe – zastosowanie w tekstyliach domowych

Koronki ażurowe są najczęściej wykorzystywane podczas zdobienia tekstyliów domowych. Można je zastosować do obszycia serwet i bieżników, które chronią i dekorują blaty stołowe. Mogą także świetnie zdobić obrusy, szczególnie ich zakończenia oraz drobne firanki. Niektóre osoby wykorzystują je również jako element dekoracyjny poduszek.

Koronki ażurowe jako dodatek do odzieży

Bardzo często koronki ażurowe wykorzystuje się także do zdobienia bielizny, sukni ślubnych, koszul nocnych czy też haftowanych bluzek. Mogą stać się elementem ozdobnym kołnierzyków w przypadku koszuli czy uroczych ubranek dziecięcych, szczególnie tych przeznaczonych do chrztu.

Koronki ażurowe – ozdobny element podczas prac DIY

Pomysłów na wykorzystanie koronek ażurowych jest wiele, a kolejnym z nich są projekty DIY. Do It Yourself, czyli Zrób To Sam, to jedna z ciekawszych i inspirujących pasji i twórczych zajęć, dzięki którym można stworzyć spersonalizowane dzieła dekoracyjne czy też wykorzystać je w przypadku wręczenia prezentów. Jak w tym wszystkim znaleźć miejsce dla koronek ażurowych? Bez problemu można nimi ozdobić:

  • wazony na kwiaty,
  • słoiki z przetworami,
  • pudełka do przechowywania drobnych przedmiotów, w tym np. biżuterii,
  • papeterię i koperty,
  • abażury,
  • świeczniki,
  • torebki,
  • drewniane ramy obrazów,
  • fronty szuflad i szafek,
  • pudełka z prezentami.

Rodzaje koronek ażurowych dostępne w Pasmanterii PASJA

W naszej pasmanterii PASJA dominuje głównie koronka ażurowa biała dostępna w kilku wersjach do wyboru. Poszczególne warianty różnią się przede wszystkim szerokością i wzorem. Motywem przewodnim może być wzór florystyczny nawiązujący do drobnych liści i kwiatuszków, a także prezentujący serduszka. Dzięki temu można bez problemu dopasować motyw do konkretnego projektu, w którym podkreśli jego charakter. Zobacz wszystkie propozycje i wybierz idealną dla siebie!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl