Oczka metalowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Oczka metalowe to produkty przeznaczone głównie do przemysłu odzieżowego. Mimo to spotkamy je także w innych branżach, takich jak sektor papierniczy, introligatorski, kaletniczy oraz obuwniczy. Metalowe oczka do tkanin oraz do innych materiałów pełnią niezwykle istotną funkcję w całościowym efekcie. Są niczym wisienka na torcie, która decyduje o tym, czy dany produkt będzie wykonany profesjonalnie i według zasad sztuki rzemieślniczej. W wielu przypadkach metalowe oczka do ubrań, obuwia lub akcesoriów, nie są tylko estetycznym wykończeniem, a umożliwiają wygodne i funkcjonalne korzystanie z produktów.

1 2

Metalowe oczka kaletnicze – profesjonalne wykończenie

Oczka metalowe do tkanin są stosowane zazwyczaj jako ostatni szlif i wykończenie produktu. Miejsca, w jakich wykorzystywane są oczka to przede wszystkim okucia torebek, plecaków, pasków, otworów na sznurówki w butach lub do wykończenia dziur ozdobnych w odzieży.

Pełnią zarówno funkcję praktyczną, ponieważ zazwyczaj łączą ze sobą co najmniej dwa materiały, jak i funkcję ozdobną, która opiera się przede wszystkim na dodaniu charakteru i niepowtarzalności poszczególnym wyrobom rękodzielniczym i rzemieślniczym. Oczka to także często ostatnia rzecz umieszczana w produkcie, dlatego wiele osób uznaje je za ostateczne wykończenie ukazujące dbałość o szczegóły, estetyczne detale i wygodę użytkowania.

Uniwersalne oczka metalowe

Mimo że są to produkty przeznaczone głównie do przemysłu odzieżowego, to jednak oczka słyną ze swojej uniwersalności, dzięki której znajdują zastosowanie również w innych branżach. Można wykorzystać je jako m.in. okucia do opakowań lub materiałów biurowych, takich jak teczki bądź segregatory.

Produkt ten może być zastosowany w wielu różnych materiałach, ponieważ dzięki temu, że oczka sprzedawane są z podkładką, mogą dostosować się do grubości i struktury materiału. To właśnie dlatego nadają się zarówno do przemysłu obuwniczego, w którym wykorzystuje się m.in. twarde skóry, jak i do przemysłu odzieżowego i papierniczego, gdzie dopasowują się do delikatnych dzianin lub papieru. Warto jednak pamiętać, że dostępne są równe wymiary oczek, chodzi tu nie tylko o średnicę, ale również o głębokość. Mimo swojej uniwersalności powinny być więc dopasowane do zakresu prac oraz konkretnego materiału.

Oczka metalowe do tkanin w Pasmanterii Pasja

W naszej internetowej pasmanterii PASJA oferujemy szeroki asortyment produktów krawieckich wykończeniowych, w których zaszczytne miejsce zajmują także oczka metalowe. Szybka dostawa oraz duży wybór metalowych oczek pozwolą idealnie dopasować wielkość i wygląd przelotki, dzięki czemu Twoja praca rzemieślnicza lub włókiennicza zyska zupełnie nowy, profesjonalny wymiar.

Polecamy między innymi:

  • oczka metalowe złoto,
  • oczka metalowe srebrne nikiel,
  • oczka metalowe czarny nikiel,
  • oczka metalowe mosiądz (stare złoto).

Przelotki dostępne są w różnych kolorach oraz rozmiarach co znacznie ułatwia dobranie odpowiednich oczek, nie tylko pod względem parametrów, ale również estetyki wykończenia. Każdy produkt sprzedawany jest z niezbędną podkładką oraz ręcznym narzędziem -mini praską – umożliwiającym sprawne i dokładne nitowanie.

Metalowe oczka do ubrań – wysokiej jakości produkty wykończeniowe

Metalowe oczka do ubrań i nie tylko, oferowane w naszej pasmanterii cechują się wysoką jakością, która przekłada się na ostateczny wygląd produktu. Mogłoby się wydawać, że okucia otworów to zbędny wydatek, jednak produkty nitowane prezentują się znacznie lepiej niż te niemające takiego wykończenia. Warto wspomnieć również o aspektach praktycznych – chyba nikt nie chciałby przewlekać sznurówki przez nieokute otwory w bucie. Byłoby to niefunkcjonalne i czasochłonne.

W naszym sklepie stawiamy więc na profesjonalizm, wytrzymałość i jakość, których efekty widać gołym okiem. Oczka metalowe jako wykończenie butów, torebek, plecaków czy ubrań muszą cechować się estetyką i solidnym wykonaniem – inaczej nie spełnią swojej funkcji. Zadbaj więc o ostateczny szlif i zapoznaj się z ofertą metalowych oczek w Pasmanterii Pasja.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl