Kordonek Snehurka

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kordonek Snehurka do robótek ręcznych

Szukając idealnych kordonków do robótek na szydełku, warto poważnie zastanowić się nad Snehurką. Nie jest ona może tak bardzo popularna w porównaniu do innych modeli, lecz efektami potrafi zadziwić niejedną dziewiarkę! Bogata paleta barw, dobra jakościowo, bawełniana nić to tylko jedne z wielu atutów tego kordonka.

1 2 3 4 5

Kordonek Snehurka w Pasmanterii Pasja

W naszej pasmanterii internetowej Pasja posiadamy bogaty wybór wszelkich nici z bawełny merceryzowanej. Od lat stawiamy na jakość, aby robótki naszych klientek dawały najlepsze efekty z możliwych. Tak też jest ze Snehurką. Jej specyfikacja wygląda następująco:

  • skład: 100% bawełny merceryzowanej,
  • 1 motek zawiera 200 metrów nici w 30g,
  • grubość: tex 50×3,
  • zalecane szydełko o grubości 1 mm.

 

Dzięki takim parametrom kordonek Snehurka jest idealny do wyrobu delikatnych serwetek i obrusów, które stanowić będą rewelacyjną dekorację w Twoim domu. Wszystkie robótki z niej wykonane są bardzo gładkie i miłe w dotyku. Czeski kordonek można porównać do kordonka Kaja 15, gdyż posiadają takie same parametry, jeśli chodzi o grubość, długość, a także polecane szydełko. Co więcej, łączy je także kolorystyka cieniowanych kłębków — łączących dwa, współgrające ze sobą kolory.

Snehurka cieniowana — bogactwo kolorów

Kilkukrotnie podkreślanym atutem Snehurki jest jej kolorystyka. Najszerszy wybór w cieniowanym wariancie kordonków w naszej hurtowni pasmanteryjnej. Taka gama kolorów pozwala na doskonałe sprecyzowanie swojego rękodzielniczego projektu — łączenie tych przepięknych odcieni może trwać w nieskończoność. Takie kreatywności z serii DIY mogą niekiedy stanowić najpiękniejsze dekoracje! Spotykamy się coraz częściej z tematycznymi wytworami ze Snehurki, np. z ozdobami na choinkę czy na Wielkanoc. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl