Guziki do płaszcza

Sortuj produkty
sortuj wg :

Guziki do płaszcza to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych akcesoriów dostępne w naszej Pasmanterii PASJA. Dzięki nim można naprawić odzież bądź też zupełnie zmienić jej wygląd i tym samym cieszyć się praktycznie nowym elementem garderoby przeznaczonym na chłodny sezon. Wystarczy wybrać odpowiedni model i dobrze dopasować go do ubrania. Przejrzyj już dziś całą kolekcję i wybierz idealny guzik do płaszcza lub cały komplet, który ozdobi Twoje okrycie wierzchnie!

1 2

Guziki do płaszcza damskiego i męskiego – najpopularniejsze rodzaje

W prezentowanej kategorii można znaleźć szeroki wybór guzików, które różnią się stylem, kształtem, wielkością i kolorem, dzięki czemu można z łatwością dopasować wybrany model do posiadanego okrycia wierzchniego. Wśród najpopularniejszych propozycji można znaleźć między innymi:

  • klasyczne guziki okrągłe do okryć wierzchnich,
  • matowe i błyszczące guziki/kołki do kurtki lub płaszcza,
  • kołki w wersji owalnej, podłużnej i trójkątnej w różnym kolorze do wyboru – czarny, bordowy, szary, brązowy.

Wszystkie modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu sprawdzą się przez wiele sezonów, po precyzyjnym doszyciu do odzieży.

Jak wykorzystać guziki i kołki do płaszcza

W naszej Pasmanterii PASJA dostępny jest szeroki wybór akcesoriów, za pomocą których można naprawić odzież, zmienić jej wygląd lub też przywrócić praktyczność. Guziki to drobne elementy, które można łatwo wyrwać, szczególnie w przypadku niestarannie wykonanego szycia, a tym samym zgubić. Płaszcz czy kurtka z brakującym guzikiem mogą stać się niezbyt komfortowe, jednak ich wymiana na nowe wiąże się z dużym kosztem. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest wymiana brakującego guzika. Jednak to nie jedyne ich zastosowanie.

Oferowane guziki można także zakupić w zestawie odpowiadającym liczbie sztuk występujących w przypadku danej odzieży i tym samym wymienić cały komplet kołków. Dzięki temu można zmienić design płaszcza czy kurtki przy niewielkim nakładzie finansowym. Dodatkowo guziki zawsze można doszyć, nawet gdy nie ma fabrycznie przeznaczonych na nie miejsc, co może zwiększyć praktyczność danego elementu garderoby, szczególnie gdy mowa o kołkach. W ich przypadku nie ma konieczności wykonania otworu w ubraniu w celu zapinania, gdyż wystarczy wykonać niewielką pętelkę, naszywając ją na materiał w odpowiednim miejscu, na wysokości wszytego kołka.

Jak dobrze dopasować guzik do płaszcza lub kurtki?

Dopasowanie guzików do płaszcza czy kurtki wcale nie jest trudnym wyzwaniem. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor i wielkość, która będzie pasowała do konkretnego elementu odzieży. Ciemne guziki dobrze prezentują się z równie ciemnymi okryciami wierzchnimi, jednak można je także zastosować do jasnych i uzyskać ciekawy kontrast kolorystyczny. Podobny efekt będzie w przypadku połączenia jasnych guzików i kołków z ciemnym płaszczem. Modele w zbliżonym kolorze do materiału zachowają minimalistyczny wygląd i nie będą rzucać się w oczy, dlatego wybór zależy od indywidualnych preferencji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl