Sznurki jutowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Sznurki jutowe - do prezentów i dekoracji

Standardowo sznur jutowy kojarzy się z uprawą roślin i bukieciarstwem. Nic dziwnego – naturalne włókna nie uszkadzają łodyg czy liści, ale gwarantują mocne wiązanie. Sznurek jutowy wykorzystasz jednak również w domu, do rękodzieła. Jego surowy wygląd doskonale sprawdza się w wielu aranżacjach. Zobacz sznurki pasmenteryjne i jutowe w naszej pasmanterii. 

1 2

Naturalny sznurek jutowy

Prezentowane w tej kategorii sklepu Pasmanteria Pasja sznurki jutowe (kolorowe lub naturalne) to produkty wykonane z włókien azjatyckiej rośliny – juty. Są kompostowalne, nie musisz więc martwić się o ich los po wykorzystaniu. Z pomocą naszych sznurów jutowych stworzysz ciekawe elementy wystroju wnętrz, np.:

  • osłonki na doniczki,
  • podstawki pod kubki,
  • świeczniki,
  • rustykalne słoje,
  • stroiki,
  • makramy.

Funkcjonalne sznurki jutowe posłużą również do szybkich napraw czy odnowienia zużytego drapaka dla kota. W ich użytkowaniu ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Szeroka gama dostępnych sznurków kolorowych i naturalnych sprawi, że szybko odnajdziesz materiał do swojego projektu.

Sznurek jutowy ozdobny

Dzięki barwieniu za pomocą specjalistycznych metod sznurki jutowe ozdobne są odporne na blaknięcie atrakcyjnych kolorów. Z powodzeniem więc wykorzystasz takie produkty chociażby do prezentów – doskonale wyglądają w parze z papierem pakowym albo jako ozdoba własnoręcznie przygotowanej kartki okolicznościowej.

Sznurek jutowy kolorowy, zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem, także możesz wykorzystać w ogrodzie, na przykład do podwiązywania krzewów lub zabezpieczania wrażliwych roślin zimą. Czerwony lub niebieski sznur jutowy na tle białego śniegu stanie się wyjątkowym elementem ozdobnym pogrążonej w hibernacji działki.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl