Tamborek jest często używanym narzędzie do haftu. Posiadamy tamborki bambusowe i plastikowe.

Tamborki do haftu

Sortuj produkty
sortuj wg :

Tamborki - Twoje ramki do haftu! 


Haftując, doskonale zdajecie sobie sprawę, jak pomagającym i ciekawym przyborem są tamborki do wyszywania. Dla tych, co zaczynają swoją przygodę z haftem - już wyjaśniamy dlaczego! Po pierwsze, umożliwia bardzo dobre naciągnięcie materiału. Stanowi także świetną oprawę dla wykonanego projektu - co z kolei może być argumentem, aby tamborek do haftowania stał się idealnym prezentem wraz z wykonaną pracą. Do założenia materiału na tamborek musisz rozłożyć go na dwie części. Na obręcz bez pokrętła zakładamy materiał, a następnie możemy nałożyć drugą obręcz z pokrętłem. Naciągnięcie materiału wcale nie wydaje się takie banalne, jak myślimy, gdyż dużo tamborków "nie daje z tym rady". Ważne jest, aby obręcze nie były pokrzywione!

W Pasmanterii Pasja oferujemy wiele rozmiarów ramek, tak, aby każdy klient mógł wybrać odpowiednią średnicę dla siebie. W przypadku tamborków plastikowych mamy do zaoferowania także różne kolory! Każdy z nich jest dobry jakościowo i nie zawiedzie Was podczas haftowania.

Tamborki plastikowe i bambusowe - które wybrać?

Jak wiadomo, ramki do haftu mogą zostać wyprodukowane z różnego materiału. Może mieć to w dalszej kolejności wpływ na cenę, na jakość lub przyjemność z haftowania. W swojej ofercie posiadamy standardowe tamborki bambusowe. Bardzo dobre, aby wyeksponować skończoną pracę, gotową do powieszenia. Zaletą ich jest dostępność w wielu rozmiarach oraz cena, która jest bardzo atrakcyjna. Ponadto bardzo łatwo można przytrzymać śrube do dokręcania w tego typu ramkach. Wykonanie z bambusu jest dosyć solidnie, co powinno umożliwić dobrą pracę z tymi narzędziami.

Tamborki plastikowe to druga propozycja, którą oferujemy i polecamy w naszym sklepie. Na pierwszy rzut oka widać, że są one w różnych kolorach. Jeśli chodzi o jakość - będzie to prawdopodobnie lepsza opcja, niż bambus. Wypustka i żłobienia bardzo dobrze trzymają materiał, który powinien być cały czas odpowiednio naprężony. Z tym rodzajem tamborka haftowanie zdecydowanie będzie miłe i pozwoli się Tobie dobrze zrelaksować.

Każdy z tamborków w naszej pasmanterii internetowej dostępny jest na sztuki w małych średnicach np. 10cm i także w większych np. 25cm. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl