Zamki kryte

Sortuj produkty
sortuj wg :

Zamki kryte do ubrań i akcesoriów

Zamki kryte to jedne z najlepszych zamków rewelacyjnie nadających się do odzieży. Jak sama nazwa wskazuję, ich struktura pozwala na ukrycie suwaka w wielu ubraniach. Ponadto niewątpliwą zaletą tego rodzaju zamka błyskawicznego jest jego lekkość. Dlatego też najczęściej zalecane są do spódnic, sukienek lub przewiewnych bluzek. Samo wszycie zamka nie jest trudnym procesem. Do prawidłowego wszycia zamka krytego warto zaopatrzyć się w dedykowaną stopkę z rowkami. Dzięki niej szycie blisko spirali wydaje się o wiele prostsze!

 

1 2 3 4

Zamki kryte w hurtowni pasmanteryjnej Pasja

Nasza hurtownia w Trójmieście posiada bogaty wybór zamków błyskawicznych. Dominującym i popularnym wyborem są zamki kryte z suwakiem auto lock. Charakteryzuje je bogata paleta kolorystyczna, która liczy sobie aż kilkadziesiąt odcieni! W ofercie Pasmanterii Pasja znajdziecie wiele długości z każdego koloru — od 20 do 60 centymetrów długości. W razie nieprawidłowego doboru długości istnieje możliwość skrócenia zamka. Zamki kryte nierozdzielcze są stworzone z cienkiego materiału i możesz je skrócić własnoręcznie bardzo prostym sposobem. Nie musisz być wcale profesjonalistą!

Zamek kryty sprzedawany w naszej pasmanterii jest:

  • drobnospiralny,
  • bardzo lekko obciążany,
  • nierozdzielczy,
  • z delikatnego tworzywa sztucznego (poliester)

 

Warto wiedzieć, że taki zamek błyskawiczny stosowany będzie nie tylko w ubraniach. Popularnie wykorzystywany jest także w dodatkach domowych, takich jak: poszewki na poduszki

Zamki błyskawiczne kryte — producent Alpha

Starami się oferować Państwu najlepsze produkty od sprawdzonych dostawców. Opinia naszych klientów mówi, że nigdy nie zawiedli się na polskim producencie zamków błyskawicznych Alpha. Pasja jest jednym z trzech oficjalnych dystrybutorów polskich zamków w województwie pomorskim. Dzięki wieloletniej współpracy stale wzbogacamy nasze półki sklepowe i sprzedajemy dla wielu szwalni, pogotowi krawieckich tanie zamki kryte.

Producent może pochwalić się wysoką jakością i wytrzymałością zamków. Warto też zaznaczyć, że kolor nie schodzi z powierzchni zamka.

Alpha to nie tylko ceniona jakość, ale także bardzo szeroki wybór produktów oprócz zamków krytych, np. zamki spiralne czy zamki kostkowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl