Gumy tkane

Sortuj produkty
sortuj wg :

Guma tkana do odzieży i wyrobów tekstylnych

Oferujemy różne rodzaje gum w naszej pasmanterii online. Większość z nich może być zastosowana naprzemiennie. Gumy tkane są polecane przez nas do produkcji odzieży, wyrobów kaletniczych i wykończeń meblowych. Te gumy elastyczne o mniejszych szerokościach będą stanowiły doskonały pas w niejednej sukience. Ponadto popularnie stosowane są także jako ściągacze w górnych częściach garderoby. Wykorzystywana guma tkana płaska w różnych meblach cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością i trwałością koloru. Nasi producenci zawsze dbają o wysoką jakość każdego produktu.

W Pasmanterii Pasja posiadamy duży wachlarz szerokości do wyboru. Zakres zaczyna się od 15 mm, a kończy na 150 mm — co daje wiele opcji dla klienta. Dzięki temu będziesz w stanie dobrać odpowiednią gumę do wszywania w swoim projekcie.

1 2 3 4

Guma tkana płaska — dobry producent

Producent współpracujący z naszą pasmanterią wyróżnia się na tle konkurencji jednymi z najlepszych gum na rynku. Czeski producent Pega dostarcza doskonałą taśmę elastyczną do odzieży. Solidne wykonanie, doskonała wytrzymałość, dobre właściwości włókna poliestrowego to gwarancja jakości. Produkowane gumy sprzedawane są w naszej hurtowni pasmanteryjnej w rolkach. Na jednej znajduję się 25 metrów. Dla naszych klientów wychodzimy naprzeciw z ofertą w sklepie internetowym, sprzedając gumę na metry. Przy wyborze produktu możesz zawsze liczyć na pomoc naszych doradców, którzy pomogą Ci wybrać właściwy rodzaj wraz z rozmiarem. Zamówienie złożysz telefonicznie lub online — w zależności od preferencji.

Jaką gumę wybrać — tkaną czy dzianą?

Pytanie, które możemy sobie często zadawać. Którą lepiej gumę wybrać? Wszystko zależy od przeznaczenia i projektu, który mamy w planach. Guma dziana, nazywana gumą wciągową to element wykorzystywany w bieliźniarstwie i wyrobie odzieży dla kobiet oraz dzieci. Jest dosyć miękka i posiada elastyczne włókna, które po rozciągnięciu wracają do tego samego kształtu. Zastosowanie tego rodzaju gumki cały czas zyskuje na popularności, chociażby jako ozdoba odzieżowa.

Twardsza i bardziej wytrzymała guma tkana ma bardzo ciasny splot, co pozwala na użycie jej np. w tapicerstwie i obuwiu. Niektóre firmy z powodzeniem produkują odzież roboczą przy pomocy tejże gumy. Najczęściej stosowane kolory to biały i czarny. Wspomniany rodzaj splotu, dzięki składowi z nici lateksowych i przędzy uniemożliwia łatwe rozciąganie się gumy.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl