Taśmy nośne

Sortuj produkty
sortuj wg :

Taśmy parciane — szerokie i wąskie

Taśmy nośne wykonane są z różnego rodzaju włókien, które tworzą najczęściej taśmy poliestrowe oraz bawełniane. W naszej ofercie prezentujemy bardzo wytrzymałe rodzaje taśm wykorzystywanych przez producentów oraz indywidualnych projektantów. Do wyboru posiadamy szeroką gamę rozmiarów taśmy parcianej w bogatej kolorystyce. Rozmiary wahają się od 1 centymetra do 5 centymetrów przy szerszych wariantach.

1 2 3 4 5

Taśmy nośne drukowane i kolorowe — do czego użyć?

Taśma nośna ma bardzo wiele zastosowań - służy między innymi jako paski do toreb i plecaków, lecz także do innych mocowań. Taki rodzaj taśmy wytrzyma dosyć duże obciążenie i może także być sposobem na zabezpieczenie załadunków. Cieńsze, drukowane tasiemki to chętnie wybierane produkty przez firmy zoologiczne produkujące smycze dla psów czy obroże. Ich właściwości sprawiają, że nawet przy mocnym i nagłym pociągnięciu taśma nigdy się nie zerwie. W naszym asortymencie posiadamy ciekawy wzory w kolorowe psie łapki. Będąc przy kolorystycznych wariantach, zwrócić uwagę trzeba na to, że mogą doskonale dekorować dany projekt. Taśma nośna ozdobna to must have do kreatywnego rękodzieła, na przykład: w kolorowym plecaku czy torebce wykonanej własnoręcznie. Szczególnie świetnie do takich torebek będą pasować grube bawełniane pasy w kolorze naturalnym z taśmy parcianej bawełnianej, którą oferujemy w Pasmanterii Pasja.

W branży meblowej dobrej jakości taśma nośna może służyć jako lamówka do obszycia obić tapicerskich. Można ją spotkać w krzesłach, kanapach czy łóżkach. To świetna opcja kiedy potrzebujemy czegoś mocnego, a klasyczna lamówka bawełniana jest zbyt cienka. 

Taśma nośna do toreb i plecaków — Pasmanteria Pasja

W naszej ofercie możesz otrzymać paski parciane na metry w płaskiej wersji w kolorowych wzorach lub w jednolitych jasnych oraz ciemnych barwach w wersji prążkowanej. Wybór należy do Ciebie i od celu, w jakim wykorzystasz taśmę. Dlaczego warto postawić na taśmę parcianą w wyrobach kaletniczych? Gwarantuje mocny pas trzymający dwa końce - co w przypadku plecaków i toreb jest bardzo ważne jeśli chcemy, aby zmieścić w nich przynajmniej kilka kilogramów. Ponadto jest ona jedną z najbardziej odpornych na zerwania taśm na rynku. Warto zdecydować się na taśmę nośną w przypadku rozwiązań turystycznych, gdyż powinna je cechować wytrzymałość. Nie można zapominać o odpowiednim mocowaniu taśm przy użyciu akcesoriów kaletniczych, takich jak: metalowe karabińczyki, półkola oraz koła kaletnicze. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl