Francuskie kanwy Royal Paris z nadrukiem, które możesz wyhaftować w wybrany wzór wieloma kolorami mulin. Techniki to haft krzyżykowy i gobelinowy.

Kanwy z nadrukiem do haftowania

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kanwy z nadrukiem do haftowania

Francuskie kanwy z nadrukiem od marki Royal Paris to piękne obrazki na bawełnianym materiale, które są wzorami do haftowania. Każda kanwa jest wystarczająco sztywna, a samo haftowanie na niej bardzo proste i przyjemne. Co więcej, tworzenie ilustracji na płótnie to doskonały sposób na relaks. Oferowane przez nas obrazki do wyszywania zostały również oznaczone stopniem trudności, dlatego, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z haftowaniem, znajdziesz kanwę dla siebie.

Pasmanteria PASJA stawia na jakość kanw z nadrukiem. Royal Paris to francuska marka, która posiada wspomnianą jakość materiału, więc każdy z jej produktów spełnia wszystkie oczekiwania klientów. Dostępne w naszej pasmanterii kanwy do wyszywania posiadają wykazy mulin Anchor, DMC oraz Madeira potrzebnych do stworzenia obrazka. Kanwa do haftu po wypełnieniu oczek może stać się także ciekawą ozdobą salonu lub sypialni.

1 2 3 4 7 8 9

Jakimi technikami wyszywa się kanwy?

Podczas wyszywania stosuje się następujące techniki:

  • haft krzyżykowy – polega na przepleceniu kolorowej nitki przez oczka płótna do wyszywania, a później na powtarzaniu tej samej czynności, aby nici się pokrywały i przecinały na krzyż;
  • haft gobelinowy (półkrzyżykowy) – opierający się na dokładnym wypełnianiu kanwy i tworzeniu półkrzyżyków na siatkowanych tkaninach; często w tej technice stosowana jest wełna gobelinowa dla dobrego wypełniania oczek.

Niezależnie od tego, czy szukasz kanwy do haftu krzyżykowego, czy częściej tworzysz obrazki metodą gobelinową, w ofercie Pasmanterii PASJA znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl