Francuskie kanwy Royal Paris z nadrukiem, które możesz wyhaftować w wybrany wzór wieloma kolorami mulin. Techniki to haft krzyżykowy i gobelinowy.

Kanwy z nadrukiem do haftowania

Sortuj produkty
sortuj wg :

Francuskie kanwy z nadrukiem od marki Royal Paris to piękne obrazki na bawełnianym materiale, które są wzorami do haftowania. Każda kanwa jest wystarczająco sztywna, a samo haftowanie na niej jest bardzo proste i przyjemne. 

Pasmanteria Pasja stawia na jakość kanw z nadrukiem. Royal Paris to francuska marka, która zdecydowanie posiada wspomnianą jakość materiału, wszystkie ich produkty spełniają największe oczekiwania klientów. Wszystkie kanwy do wyszywania w naszej pasmanterii posiadają wykazy mulin Anchor, DMC, Madeira potrzebnych do wyhaftowania obrazka.

Jakimi technikami wyszywa się kanwy?

  • haft krzyżykowy - polega na przepleceniu kolorowej nitki przez oczka kanwy, a poźniej powtarzanie tej samej czynności, aby nici się pokrywały i przecinały na krzyż.
  • haft gobelinowy (półkrzyżykowy) - dokładne wypełnianie kanwy i tworzenie półkrzyżyków na siatkowanych tkaninach, często stososuje się w tej technice wełnę gobelinową dla dobrego wypełniania oczek.
1 2 3 4 7 8 9

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl