Igły do szycia ręcznego

Sortuj produkty
sortuj wg :

Igły do szycia ręcznego i robótek ręcznych

Niektóre projekty wymagają ręcznych szwów, ponieważ tylko w ten sposób można stworzyć niewidoczne, ale trwałe połączenie, które dopełni całości kreacji. Niezastąpione okażą się wówczas igły do szycia ręcznego. Sprzedajemy je zarówno na sztuki, jak i w zestawach. Dzięki temu uzupełnisz braki we własnym zbiorze igieł albo zaopatrzysz się we wszystkie ich rozmiary. Igły do szycia ręcznego są pierwszym akcesorium krawieckim, jakie powinien mieć w swoim przyborniku amator krawiectwa.

1 2 3 4 5 6

Różnorodne igły do szycia i haftu

Prezentowane igły do szycia równie dobrze spisują się podczas haftu. Dzięki nim stworzysz aplikacje między innymi w technikach haftu:

  • krzyżykowego,
  • półkrzyżykowego,
  • płaskiego,
  • typu Crewel.

Aby ułatwić szycie w każdej technice osobom na różnych stopniach zaawansowania, prezentujemy igły do szycia ręcznego i haftu zakończone ostro lub tępo. Z kolei specjalne cienkie igły są doskonałe do efektownego haftu z zastosowaniem koralików. Wystarczy do długiej igły do szycia ręcznego dobrać kolorową mulinę lub koraliki i można zacząć haft.

Długa igła do szycia często stosowana jest do tapicerowania lub łączenia kawałków skóry. Za ich pomocą wykonasz więc na przykład paski czy portfele albo torby. Natomiast półokrągłe igły do szycia ręcznego przydadzą się do miejsc trudno dostępnych oraz grubych materiałów. Igły do szycia wykonane z plastiku mogą służyć dzieciom do nauki szycia lub haftu. Duże ucho w tym przypadku umożliwia łatwe wsunięcie nici, a zaokrąglone zakończenie eliminuje ryzyko ukłucia.

Oprócz tego w ofercie posiadamy również:

  • igły do frywolitek,
  • igły do cerowania,
  • igły do szycia ręcznego tkanin dekoracyjnych,
  • igły samonawlekające.

Dzięki bogatej ofercie igieł do szycia ręcznego i nie tylko z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do Pasmanterii Pasja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl