Stopery do sznurka

Sortuj produkty
sortuj wg :

Galanteria plastikowa to klamry czy regulatory, ale również akcesoria krawieckie do sznurków i gumek. W tej kategorii naszej pasmanterii znajdziesz różnorodne stopery do sznurków. Małe, plastikowe dodatki sprawdzają się w wielu elementach garderoby i nie tylko, warto więc mieć je zawsze pod ręką. Które z nich wylądują dzisiaj w Twoim koszyku?

1 2

Plastikowe stopery do gumki

Stopery do sznurka to przywieszki, które skutecznie zapobiegają wysuwaniu taśmy pasmanteryjnej czy gumki z odzieży. Są wyjątkowo przydatne, zwłaszcza jeśli materiał ubrania jest dość śliski. Sznurki utrzymuje prosty mechanizm ze sprężynką, nie ma zatem obaw, że trzeba będzie nawlekać je od nowa albo poszukiwać końcówki w tunelu. Ponadto stoper pozwala wyregulować materiał np. w pasie, pod szyją czy przy zapięciu plecaka-worka.

Plastikowe stopery są stosowane do różnych elementów garderoby dla dzieci i dorosłych: przy plecakach, torbach bluzach z kapturem, spodniach, kurtkach, a nawet sportowych sukienkach oraz spódnicach. Produkt znajduje szerokie zastosowanie przy odzieży przeciwdeszczowej, a także pokrowcach.

Zazwyczaj w sklepach z podobnymi artykułami można znaleźć jedynie czarne stopery. W Pasmanterii PASJA dostępność produktów jest jednak szeroka, dlatego z powodzeniem dopasujesz je do odcienia materiału lub nitki. Jeśli wolisz jednak wyraziste akcenty w swojej garderobie, wybierz kolor kontrastujący – z pewnością uzyskasz ciekawy efekt.

Instalacja stoperów do sznurka

Jak zamocować stoper do sznurka? To proste! Wystarczy wsunąć końcówki taśmy do otworu, przyciskając przycisk. Następnie trzeba zabezpieczyć je węzłem lub specjalną plastikową końcówką – razem produkty stanowią dodatkowe zabezpieczenie. W przypadku podwójnego stopera możesz zapętlić jeden sznurek albo skorzystać z dwóch oddzielnych.

Przed montażem sprawdź, jaką średnicę ma Twój sznurek, aby umożliwić prawidłowe działanie stoperów. Średnica otworu w produktach na naszej stronie internetowej to 4 i 5 mm – wybierz więc taśmę nie większą niż te wymiary.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl