Zamki metalowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Zamek błyskawiczny metalowy to niezbędne akcesorium w przypadku większości elementów garderoby czy galanterii. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór modeli od lat wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. Każdy suwak metalowy możesz z powodzeniem zastosować w torebkach, kurtkach, płaszczach czy spodniach, wystarczy dobrać odpowiedni model.

1 2 3 4 5

Zamek błyskawiczny metalowy rozdzielczy i nierozdzielczy – czym się charakteryzują?

Metalowe zamki nierozdzielcze są zabezpieczone hamulcem, dlatego po całkowitym rozsunięciu nie rozdzielają się na osobne części. Z tego względu najczęściej wszywa się je do sukienek i spódnic oraz jako główne zapięcie toreb. Natomiast suwaki rozdzielcze działają na innej zasadzie. Po rozpięciu rozdzielają się na dwie części, dlatego ich zastosowanie sprawdzi się w przypadku kurtek i bluz. Jednak niezależnie od wybranego modelu tradycyjne i ozdobne zamki metalowe stanowią estetyczny i praktyczny element wykończeniowy odzieży, tekstyliów i galanterii.

Zamki metalowe do torebek i odzieży

Zamki ozdobne metalowe powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są solidne, trwałe i wytrzymałe, gdyż często wykorzystuje się je do zapinania skórzanej torebki czy kurtki, które nie są bardzo elastyczne, dlatego suwaki mają utrudnione zadanie. Jednak ich praktyczność to nie wszystko.

Poza zapewnieniem wygody użytkowania danej torebki czy kurtki, zamek błyskawiczny metalowy złoty często pełni również rolę ozdobną. Z tego względu powinien wyróżniać się starannym wykonaniem, a także musi być dopasowany kolorystycznie, aby wraz z danym produktem tworzył spójną i harmonijną całość.

Jakie zamki błyskawiczne metalowe znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym sklepie znajdziesz zamek błyskawiczny metalowy ozdobny w dowolnym kolorze, co ułatwi wybór konkretnego modelu i jego dopasowanie do przerabianej odzieży czy galanterii. W przypadku tego elementu odpowiedni odcień ma ogromne znaczenie. Poszczególne modele różni długość i szerokość całkowita, dlatego warto na rozmiar zwrócić szczególną uwagę. Dostępne produkty spełniają wszelkie oczekiwania i potrzeby, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci, a ich dostawa zawsze przebiega szybko i sprawnie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl