Przedłużki do stanika

Sortuj produkty
sortuj wg :

Przedłużki do stanika – sposób na zwiększenie obwodu biustonosza

Dodatkowe zapięcie do stanika to akcesorium bieliźniane, dzięki któremu nie trzeba rezygnować ze stanika, nawet jeśli jego obwód jest nieco za mały. Przedłużki do biustonosza są fragmentami materiału wyposażonymi w haftki. Nie wymagają one przyszywania – wystarczy, że przypniesz jedną z nich do swojego biustonosza, a jego obwód powiększy się o kilka centymetrów. W każdej chwili możesz również zdjąć dodatkowy pasek bez obaw o uszkodzenie danego stanika.

Przedłużka do biustonosza  jest przydatna m.in. podczas różnych faz cyklu miesiączkowego, gdy zdarza się, że bielizna zaczyna uwierać. Co więcej, powiększenie obwodu stanika może być konieczne, jeśli kobieta zajdzie w ciążę. Istnieją też sytuacje, w których kupiony w pośpiechu biustonosz, po powrocie do domu i ponownym jego przymierzeniu okazuje się za mały. Jeśli masz odpowiednią przedłużkę do stanika, nie stanowi to problemu, ponieważ za jego sprawą obwód biustonosza możesz dowolnie zwiększać i zmniejszać.

1 2 3

Jak wybrać odpowiednie dodatkowe zapięcie do stanika?

Zapięcie do stanika, aby mogło spełnić swoją funkcję, powinno być odpowiednio dobrane. Przede wszystkim, zanim podejmiesz decyzję o zakupie, sprawdź, o ile centymetrów za mały jest Twój stanik. W ofercie dostępne są zarówno modele tylko delikatnie powiększające obwód, jak i warianty z gumą, polecane osobom, którym zależy na znacznym poszerzeniu dolnej części stanika. Odpowiednio dobrana przedłużka do biustonosza to gwarancja komfortu.

Poszukując produktu do siebie, zwróć też uwagę na liczbę rzędów haftek, jaką ma przedłużka. Jeżeli będzie ich zbyt dużo lub mało, przypięte do biustonosza zapięcie może się odczepić albo być niewygodne. Warto także znaleźć odpowiedni kolor paska tak, żeby wyglądał, jak część stanika. Dzięki temu zyskasz dyskretny dodatek, który sprawi, że za mały biustonosz w kilka sekund stanie się idealnie dopasowany.

Przedłużki do biustonosza w Pasmanterii PASJA

W ofercie Pasmanterii PASJA znajdziesz przedłużki do stanika w różnych kolorach, więc bez trudu dopasujesz je do swojego biustonosza. Nasz asortyment obejmuje warianty z gumą oraz bez dodatkowego wydłużenia, dzięki czemu niezależnie od tego, jak bardzo chcesz powiększyć obwód swojego stanika – z naszymi produktami to możliwe! Wszystkie zapinki zostały wykonane w taki sposób, aby zapewnić wygodę podczas ich użytkowania. Ponadto akcesoria bieliźniane dostępne w sklepie internetowym oraz hurtowni są bardzo trwałe i mogą Ci służyć przez długi czas.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl