Zatrzaski krawieckie

Sortuj produkty
sortuj wg :

Ozdobne zatrzaski krawieckie

Zatrzaski to niezmiernie proste dodatki krawieckie do spinania dwóch części materiału. Swoją popularność zawdzięczają bardzo prostej formie użycia w praktyce. Zapięcie i odpięcie zatrzasku stanowi bardzo prosty proces — wystarczy tylko jeden ruch! Zapinanie odzieży jest niezwykle szybkie, co bardzo przemawia za wyborem zatrzasków krawieckich. Dlatego też wykorzystywane są dosyć często w dziecięcej odzieży. Dla dorosłych wybierane są duże zatrzaski metalowe do odzieży codziennej takie jak: kurtki, bluzy, płaszcze. Mniejsze z nich są wszywane przez krawcowe do kieszeni w spodniach.

 

 

1 2 3 4

Zatrzaski do ubrań — metalowe do przyszycia

Tego rodzaju zapięcia metalowe przyszywane są nie tylko przez profesjonalne krawcowe. Łatwość ich „zamontowania” jest naprawdę banalna. Można rzec, że w domowym zaciszu potrzebujesz tylko igłę i nitkę. Do wyboru w pasmanterii są różne dostępne kolory: podstawowymi są czarny, niklowany — srebrny oraz złoty. Nasza firma zawsze dba o wysoką jakość dostarczanych produktów. Oferujemy zatrzaski metalowe do odzieży czeskiego producenta Koh-i-noor, z którą długo współpracujemy.

Metalowe zatrzaski będą idealne np. do jeansowej koszuli, zatrzaski odnajdują się też jako modne zastosowanie w sukienkach. Co więcej, mają naprawdę szerokie wykorzystanie ozdobne. Projektanci sięgają po nie zarówno przy skórzanych materiałach, jak i lekkich dzianinach — spotkamy je w kobiecych bluzkach z dekoltem. Ponadto, jeśli chodzi o odzieży damską zatrzaski, są świetnym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży, ze względu na szybkość i łatwość rozpięcia w nagłej sytuacji. 

Zatrzaski plastikowe przezroczyste

Zatrzaski krawieckie oferowane przez nas to także segment plastikowych zapięć. Delikatne zatrzaski plastikowe przezroczyste lub czarne są często wybierane przez nasze klientki do cienkich materiałów. Warto zaznaczyć, że są one z reguły niewidoczne na odzieży, lecz spełniają ważną funkcję praktyczną. Taka funkcja jest nieoceniona dodatkach bieliźnianych i w damskiej bieliźnie — coraz częściej możemy spotkać bieliznę inteligentną, gdzie jest to stosowane. 

Wszystkie zatrzaski plastikowe sprzedawane są w dużych zestawach, gdzie w zależności znajduję się 15 lub około 20 par.

Ponadto w Pasmanterii Pasja wybór rozmiarów jest bezproblemowy, gdyż na wirtualnych półkach widnieje kilkanaście średnic metalowych i plastikowych zatrzasków. Zaznaczyć trzeba, że kupić możesz je na małe karnety, co jest ważne przy podjęciu finalnej decyzji zakupowej!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl