Tkanina do haftowania w kolorze beżowym

Tkaniny do haftu

Sortuj produkty
sortuj wg :

Tkaniny do haftowania i wyszywania

Poszukując idealnego materiału do haftu, jako początkująca hafciarka powinnaś wiedzieć, że istnieje bardzo dużo odmian tkanin, pasujących do różnych technik. W Pasmanterii Pasja proponujemy różnorodne tkaniny do haftu — występują one w arkuszach, rolkach lub są odmierzane na metry. Popularne kanwy to doskonała forma na relaks i aktywny wypoczynek w domowym zaciszu. Od lat przekonują coraz więcej sympatyków haftu na całym świecie!

1 2

Kanwy Aida — na metry i w arkuszach

Kanwy do wyszywania sprzedawane są w różnych formach, a jedną z nich jest kanwa z metra. Niepodważalnym autem tego wyboru będzie rozmiar materiału do pracy oraz możliwość zakupu nawet kilku metrów. Taki rozmiar pozwoli na wykonanie haftów w dużej skali. Kanwę na metry w naszej pasmanterii internetowej możesz zakupić w miękkiej, jak i twardej odsłonie — zależy, jaki projekt chcesz wykonać.

Miękki rodzaj, znany jako — kanwa Aida, to najczęściej wybierana pozycja do haftu krzyżykowego. Ich budowa charakterystyczna jest dzięki wyraźnym krzyżykom, która mają za zadanie ułatwić haftowanie. Warto zaznaczyć, że kanwy Aida dostępne są w różnych kolorach, co jest kolejnym atutem przemawiającym na ich korzyść.

Tkaniny do haftu w arkuszach to zdecydowanie tańsza opcja od zakupu na metry, jeśli twój projekt nie będzie obszerny. Mogą posiadać różną gęstość, która podawana jest na 10 cm. W kuponach znajdziecie pełną kolorystykę wspomnianej kanwy Aida!

Kanwy do haftu — gdzie kupić?

W Pasji mamy bardzo bogaty wybór tkanin do haftowania w wielu formach. Zaopatrujemy się w tego typu produkty dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Na naszych półkach znajdziesz wiele odmian kanw do wyszywania!

Szczególnie możemy pochwalić się ogromną kolekcją kanw z nadrukiem od Royal Paris — cenionej, francuskiej marki. Dla ułatwienia podzielone są one na różne tematyki, w których możecie je oglądać i dokonywać zakupów. Dostępne są one od małych obrazków po duże tkaniny zakrywające blisko pół ściany! Zdecydowanie przejrzeć, jeśli ktoś nie lubi sam myśleć nad wykonywaniem wzorów na jednolitym materiale.

Ponadto w Pasmanterii Pasja zakupisz twarde kanwy Zweigart, opisane miękkie kanwy Aida, kanwy do wyszywania we wzory, tkaniny do haftu z metra oraz w kuponach i niezbędne akcesoria, takie jak nici do haftu!

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl