Dostawa i płatność

Formy płatności

 

1.Przelew zwykły/tradycyjny na rachunek bankowy.

 

Dane do przelewu:

Santander Consumer Bank SA

PASJA Sławomir Dylicki

80 - 395 Gdańsk

ul. Opolska 3

Nr konta bankowego: 27 1090 1098 0000 0000 0902 6297

 

W tytule przelewu prosimy podać: Numer zamówienia oraz Imię i Nazwisko.

 


Klient, który wybrał opcję płatności przelewem bankowym jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 10 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

 

2. Szybki przelew on-line/płatność kartą za pośrednictwem Tpay.com lub innego, wybranego realizatora transakcji on-line oraz dostępnej u pośrednika metody płatności. Zapłacisz za pośrednictwem swojego banku, kartą płatniczą, portfelem elektronicznym i BLIKIEM.

 

przelewy online i mikropłatności

 

3. Płatność BLIK - najszybsza forma płatności za pośrednictwem kodu wygenerowanego w aplikacji twojego banku. Wpisz kod i go potwierdź, aby zrealizować poprawnie zamówienie.

4. Płatność przy odbiorze- Płatność gotówką przy odbiorze zamówionego towaru. W zależności od wybranej opcji dostawy - płatność przy dostarczeniu towaru przez kuriera, bądź płatność przy odbiorze osobistym w sklepie.

 

Dostawa

Oferujemy Państwu różnorodne formy dostawy i odbioru zamówionego towaru, tak, aby dostawa dla każdego była komfortowa, w odpowiednich ramach czasowych. Współpracujemy z rozpoznawalnymi na rynku firmami kurierskimi: DPD oraz InPost. Cena dostawy uzależniona może być od wybranej formy płatności, a także od gabarytów zamówionego towaru.

 

 

 Dostawa Koszty wysyłki
 Firma kurierska

Gratis

Wartość zamówienia
powyżej 300zł

Przedpłata

Pobranie

       
gratis 12,90 zł -

gratis 16,00 zł 19,50 zł

Odbiór osobisty w hurtowni

gratis gratis gratis

 

 

Pasmanteria Pasja wysyła bezpośrednio towar ze swojego magazynu-hurtowni. Czas przygotowania zamówienia oraz przekazanie go kurierowi zależy od wielkości zamówienia oraz rodzaju produktów. Średnio ten czas wynosi do 48h.

Istnieje możliwość śledzenia statusu swojej paczki za pośrednictwem strony przewoźnika, a także za pomocą e-maila, gdzie przychodzą powiadomienia o statusie zamówienia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl