Dostawa i płatność

Formy płatności

 

1.Przelew zwykły/tradycyjny na rachunek bankowy.

 

Dane do przelewu:

Santander Consumer Bank SA

PASJA Sławomir Dylicki

81 - 879 Sopot

Al. Niepodległości 606/610

Nr konta bankowego: 27 1090 1098 0000 0000 0902 6297

 

W tytule przelewu prosimy podać: Numer zamówienia oraz Imię i Nazwisko.

 


Klient, który wybrał opcję płatności przelewem bankowym jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 10 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

 

2. Szybki przelew on-line/płatność kartą za pośrednictwem Tpay.com lub innego, wybranego realizatora transakcji on-line oraz dostępnej u pośrednika metody płatności. Zapłacisz za pośrednictwem swojego banku, kartą płatniczą, portfelem elektronicznym i BLIKIEM.

 

przelewy online i mikropłatności

 

3. Płatność BLIK - najszybsza forma płatności za pośrednictwem kodu wygenerowanego w aplikacji twojego banku. Wpisz kod i go potwierdź, aby zrealizować poprawnie zamówienie.

4. Płatność przy odbiorze- Płatność gotówką przy odbiorze zamówionego towaru. W zależności od wybranej opcji dostawy - płatność przy dostarczeniu towaru przez kuriera, bądź płatność przy odbiorze osobistym w sklepie.

 

Dostawa

Oferujemy Państwu różnorodne formy dostawy i odbioru zamówionego towaru, tak, aby dostawa dla każdego była komfortowa, w odpowiednich ramach czasowych. Współpracujemy z rozpoznawalnymi na rynku firmami kurierskimi: DPD oraz InPost. Cena dostawy uzależniona może być od wybranej formy płatności, a także od gabarytów zamówionego towaru.

 

 

 Dostawa Koszty wysyłki
 Firma kurierska

Gratis

Wartość zamówienia
powyżej 350zł

Przedpłata

Pobranie

       
gratis 11,90 zł 14,90 zł

gratis 16,00 zł 19,50 zł

Odbiór osobisty

gratis gratis gratis

 

 

Pasmanteria Pasja wysyła bezpośrednio towar ze swojego magazynu-hurtowni. Czas przygotowania zamówienia oraz przekazanie go kurierowi zależy od wielkości zamówienia oraz rodzaju produktów. Średnio ten czas wynosi do 48h.

Istnieje możliwość śledzenia statusu swojej paczki za pośrednictwem strony przewoźnika, a także za pomocą e-maila, gdzie przychodzą powiadomienia o statusie zamówienia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl