Igły maszynowe przeznaczone do szycia na maszynie. Igły marki Silber i Klasse. Doskonałe igły dla każdej krawcowej.

Igły do maszyn

Sortuj produkty
sortuj wg :

Igły maszynowe do szycia - niezbędnik krawiecki

Igły do maszyn umożliwiają tak naprawdę proces szycia na stanowisku każdej krawcowej. Posiadamy cały szereg rozmiarów oraz podziałów ze względu na producenta:

  • Igły maszynowe Klasse
  • Igły maszynowe Silber

 

Staramy się proponować takie zestawy, które nie zawiodą oczekiwań klientów. Jakość igieł jest bardzo ważna, gdyż umożliwiają nam bardziej komfortową pracę z maszyną czy overlockiem. 

Pasmanteria PASJA oferuje igły do każdego materiału - igły maszynowe do jeansu pozwolą Ci na pracę z cięższymi materiałami, które są twardsze np. jeans. Ponadto wiele zestawów jest do stretchu, czyli do materiałów rozciągających się. Największy wybór znajdziesz na pewno w uniwersalnych igłach, które wykorzystywane są najczęściej przez naszych klientów. Sprawdź również inne akcesoria krawieckie

1 2 3

Niezastąpione igły półpłaskie do maszyny - rodzaje

Podczas szycia musicie sobie zdawać sprawę z tego, jak ważna jest jakość igieł maszynowych. W Pasji znajdziesz pod dostatkiem szereg uznanych producentów akcesoriów, niezbędnych do maszyny. Stawiamy zawsze na jakość, tak, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. W naszym asortymencie możemy wyróżnić popularne igły do maszyny Klasse, które dostępne są w małych zestawach. Warto zapoznać się ze specjalistycznymi igłami do różnych materiałów, które ułatwią szycie wielu różnorodnych tkanin.

Posiadamy następujący rodzaje igieł specjalistycznych:

  • igły maszynowe do jeansu
  • igły do dzianin, typu Ball Point (z kulką)
  • igły do maszyny do stretchu
  • igły do nici metalizowanych

 

Oprócz tego mamy pełną gamę rozmiarów igieł uniwersalnych do maszyny, które powinny być w każdej półce osoby szyjącej na maszynie. Większość opakowań liczy sobie 5 sztuk — na wypadek, jeśli jedna z igieł zepsułaby się. Wszystkie igły maszynowe zakupione w naszej pasmanterii zastosujesz w maszynie Łucznik oraz Singer.

Akcesoria i igły do maszyny w jednym miejscu — Pasmanteria Online

Zaletą naszej oferty jest bezsprzecznie możliwość zakupienia wszystkich niezbędnych akcesoriów do szycia na maszynie w jednym miejscu. Poza igłami maszynowymi zaopatrzysz się w bardzo dobre jakościowo szpulki do maszyny oraz oleje wazelinowe — niezbędne do naoliwienia Twojej maszyny. Rzeczą, którą trzeba podkreślić, jest także bogata oferta nici do maszyny. Bez problemu wybierzesz odpowiedni kolor wśród setek dostępnych odcieni dla Twojego projektu! Znajdziesz pozycję takie jak Talia 120 lub Drima.

Szukasz zestawu nici, szpulek i igły maszynowej? Istotną rzeczą jest zatem wybór odpowiedniego sklepu do zakupu wszystkich akcesoriów szwalniczych. Pasmanteria Pasja gwarantuje, że bardzo szybko zrobisz kompleksowe zakupy i odbierzesz dostawę na drugi dzień.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl