Oczy do zabawek

Sortuj produkty
sortuj wg :

Oczy do zabawek – stwórz niepowtarzalną maskotkę

Sztuczne oczy są półproduktami niezbędnymi podczas samodzielnego tworzenia zabawek. Dzięki nim lalki oraz misie będą bardziej przypominać ich pierwowzory, przez co staną się atrakcyjne dla najmłodszych. Mogą one również zastąpić zniszczone oczy ulubionych maskotek. Produkty wykorzystasz także do zrobienia ozdób do domu takich jak styropianowe bałwanki na Boże Narodzenie czy wielkanocne zajączki. Za sprawą oferowanych akcesoriów do zabawek, tego rodzaju ozdoby będą się doskonale prezentować i tworzyć w pomieszczeniach pożądaną atmosferę.

Oczy do zabawek stanowią też świetne uzupełnienie prac plastycznych przedstawiających ludzi lub zwierzęta. Często wykorzystuje się je podczas zajęć w przedszkolach, gdy dzieci mają rysować  albo malować. Można umieścić je także na humorystycznych kartkach okolicznościowych lub, np. zaproszeniach na urodziny. Za sprawą przyczepionych do kartki oczu do maskotek, pocztówki i listy na pewno zapadną w pamięć ich adresatom. Sprawdź inne akcesoria dziewiarskie

1 2 3 4

Sztuczne oczy w Pasmanterii PASJA

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty w wielu rozmiarach. Możesz wybierać spośród wariantów przyklejanych, doskonałych do tworzenia ozdób oraz do przyczepiania do kartek, a także wkręcanych, sprawdzających się podczas robienia przytulanek. Co więcej, w trosce o najmłodszych oferujemy bezpieczne oczy do maskotek – odpowiednio przymocowane, nie odpadną i nie będą narażać dziecka na zadławienie.

W Pasmanterii PASJA dostępne są różnokolorowe oczy do maskotek na szydełku. Niezależnie od tego, czy jaką barwę ma mieć tęczówka stworzonego misia, znajdziesz u nas odpowiedni produkt. Bez trudu przymocujesz również wybrane dodatki. Co więcej, w asortymencie są też warianty ruchome, szczególnie atrakcyjne dla najmłodszych dzieci. Dzięki nim przygotowana zabawka będzie mogła „patrzeć” w różnych kierunkach. Wszystkie oferowane przez nasz sklep oraz hurtownię akcesoria do zabawek są wysokiej jakości, dzięki czemu nie tylko ładnie wyglądają, lecz także są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl