Wstążki szyfonowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Ozdobne wstążki szyfonowe

Wyprawiając dużą uroczystość rodzinną, warto pamiętać o asortymencie dekoracyjnym. Wystrój stołu, dekoracja sali czy pokoju ma niebagatelne znaczenie dla całego wydarzenia. Warto poszukać ozdób, które pomogą nam w tematycznym wystroju, na przykład: wstążki lub tasiemkiWstążka szyfonowa jest materiałem przezroczystym, odnajdującym się w wielu, różnych stylizacjach ozdobnych.

 

1 2 3

Tasiemki szyfonowe — szerokie i wąskie

W naszym asortymencie dodatków krawieckich znajdą Państwo dosyć duży wybór tasiemek. Wstążki szyfonowe mają wiele szerokości, zaczynając od 6 mm, a kończąc nawet na 75 mm. Często wybieranym wariantem wybierane są wstążki z szyfonu o uniwersalnej szerokości 19 mm lub 25 mm. Wszystko zależy od projektu, o jakim myślimy. Warto zaznaczyć, że w każdym kolorze mają Państwo opcję na wybranie dowolnego rozmiaru.

Wszystkie wstążki szyfonowe w naszej ofercie są wyprodukowane z lekkiego i przezroczystego szyfonu. Trzeba pamiętać, że materiał ten jest bardzo delikatny. Sprawdzi się najlepiej w konfiguracjach, gdzie wstążka jest luźno położona lub przypięta, niż naciągnięta. Każda z nich nada nadzwyczajnej oryginalności w stylizacjach weselnych oraz florystycznych!

Pomysł na dekoracje ze wstążką szyfonową!

Nowożeńcy sięgają po wstążki szyfonowe, jako wiązanie do zaproszenia ślubnego. Ponadto dekoratorzy sali ślubnych także posiłkują się tasiemką szyfonową, używając ją do dekoracji stołów, krzeseł czy mniejszych elementów. Ostatnio popularnym wykorzystaniem wstążek jest przystrajanie butelek z alkoholem i wazonów na weselu. Taki dodatek nawiązuje do delikatności oraz elegancji, które świetnie współgrają w atmosferze ślubu.

Dodanie małego ornamentu może czasami sprawić, iż zmieni on wizerunek pewnej rzeczy. Dzieje się tak, po dodaniu wstążki szyfonowej do bukietów w kwiaciarni. Warto wykorzystywać je naprzemiennie ze wstążkami atłasowymi — cienki materiał z szyfonu świetnie będzie się komponował z kwiatami. Przyozdobienie z reguły nie wynosi dużej kwoty, lecz nadaje kwiatom lepszej prezencji. Dostępność szerokiej palety barw sprawi, że dopasujemy kolorową wstążkę z każdym bukietem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl