Taśmy suwakowe

Sortuj produkty
sortuj wg :

Taśmy suwakowe - popularny zamek na metry

Taśma suwakowa stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie. Nie zawsze satysfakcjonują nas gotowe zamki ekspresowe dostępne w pasmanteriach. Czasem potrzebujemy suwaka o niestandardowej długości. Na szczęście można go uzyskać. Potrzebujemy do tego dwóch rzeczy – taśmy suwakowej i suwaka. Na rynku mamy do wyboru taśmę suwakową kostkową, spiralną i metalową.

Taśmy suwakowe jako sposób na drugie życie dla ubrań!

W ostatnich latach wzrasta świadomość ekologiczna Polaków. Coraz więcej osób nie wyrzuca zepsutych ubrań, lecz stara się je naprawić, ewentualnie nadać im drugie życie. Niektórzy ze starej sukienki uzyskują pokrowce na poduszki. Te jednak wymagają wszycia zamka błyskawicznego. Jednocześnie wzrasta popularność zakupów w second handach. W sklepach z używaną odzieżą możemy znaleźć jeansy oraz kurtki renomowanych marek już za kilkanaście złotych. Nie każde ubranie jednak nadaje się do ubrania zaraz po wypraniu. Czasem konieczne są drobne prace krawieckie. Jeśli potrafisz szyć na maszynie i lubisz naprawiać ubrania, dając im drugie życie, taśma suwakowa stanowi inwestycję, która z pewnością się zwróci.

W jaki sposób założyć suwak na taśmę?

Zapewne myślisz teraz, jak założyć suwak na taśmę. Choć osobie początkującej może wydawać się to nieco skomplikowane, to w rzeczywistości możesz się z tym uporać samodzielnie. Na początek taśmę suwakową rozkładamy na dwie części. Następnie nakładamy suwak na jedną część taśmy, po czym wsuwamy drugą część taśmy na suwak. Gdy ten etap mamy już za sobą, naciągamy taśmę i przeciągamy suwak po jej długości. W sytuacji, gdy uda nam się gładko połączyć obie części taśmy, możemy sobie pogratulować. To znak, że suwak został założony poprawnie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl