Taśmy cekinowe - Cekiny na taśmie

Sortuj produkty
sortuj wg :

Cekiny na taśmie oferowane w różnych kolorach stanowią znakomity wybór do każdej stylizacji. Za ich pomocą można dodać odzieży elegancji i błysku, co dotyczy wielu elementów garderoby. Bardzo istotnym parametrem podczas wyboru tego rodzaju produktów jest szerokość i odcień. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami, które oferujemy w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie.

Taśma z cekinami – nieszablonowy dodatek do stylizacji

Taśma z cekinami doskonale nadaje się do rękodzieła. Sprawdzi się do różnego rodzaju projektów biżuterii, ubrań, aplikacji czy naszywek. Można nią ozdobić haft lub urozmaicić wybrany element odzieży. Taśma cekinów łączy się łańcuszkiem wykonanym z trwałych i wytrzymałych materiałów, które są również odporne na uszkodzenia. Można ją przyszywać w całości lub wyjmować poszczególne cekiny i wykorzystywać w tworzonych przez siebie projektach.

Bardzo często taśmy cekinowe są wykorzystywane do strojów tanecznych, gdyż kolorowe elementy pięknie błyszczą w każdym świetle i zwracają na siebie uwagę. Można je również wykorzystać do ozdoby plecaków, rękawiczek, ubrań czy nawet tekstyliów domowych (pościeli, obrusów czy zasłon).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Płatności tpay
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl